SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"MutantMass vs. Jumbo" Który Gainer .

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6337

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
Witam , moje pytanie brzmi który gainer działa lepiej czytając opinie to są podzielone lekko stwierdzając , lecz czy nie wyszły jakieś lepsze gainer'y od tych dwóch ?
Co proponowalibyście dodać do nich może jakiegoś "HorsePower'a" , lub zwykłe mono czy "Nitrobolon"/"Massacre1/2" ?

Jaki Cykl będzie najlepszy Waszym zdaniem ? Po pierwsze chciałbym zwiększyć masę około. 5kg w 1-2miechy z optymalną dietą , proszę o Waszą rade jaki był by najlepszy cykl podkreślam na masę .

Chodzę na siłkę gdzieś blisko 2lata , miałem pare cykli lecz nie warto wymieniać co w nich bylo zawarte .
Nie ma ograniczenia w kasie .


Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam .

PS: Używam opcji szukaj poprostu nie znalazłem podobnego tematu do owego z moim problem ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
ankieta. a pozatym co to znaczy - KRORY GAINER DZIALA LEPIEJ :)

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
no jak to co?
od którego bardziej masa wchodzi i po którym więcej cm w bicu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
"ankieta. a pozatym co to znaczy - KRORY GAINER DZIALA LEPIEJ :)"

Który wg. Was zadziała lepiej , który będzie miał większe efekty , rozumiesz ?

Proszę bez OffTopu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
BEZ OFFTOPICU ? twoj temat zaraz poleci :) jesli oczekujesz pomocy to https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html , pozatym gainerem uzupelniasz braki w diecie ktora nam pewnie zaraz wkleisz UFFFFF wtedy bedziemy mogli doradzic , a moze masz dobra diete i zaoszczedizsz kase na gainerze ) JOŁ

Zmieniony przez - curzon w dniu 2011-01-08 20:59:05

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
1) Podobno posiadam dość dobre geny do uprawiania tego sportu , nie chce się przechwalać - ale sam to widzę np. spoglądając na moich rówieśników .
2) Wiek : 18
3) waga/wzrost : 173? / 65kg
4) staż treningowy : ~2lata
5) cel cyklu : Masa
6) stosowane już wcześniej suplementy : MutantMass itp.
7) stosowane wcześniej spalacze : Nie było
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : Nie było
9) ilość dni wolnych od kreatyny : 0 ?
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) : Bardzo dobra , nie potrzeba dodatkowych sugestii :D
11)przewidziane finanse na cykl : Brak ograniczenia .
12) uwagi i sugestie : Masa .


Więc jeżeli ma lecieć niech leci , proszę bardzo lecz jeżeli mi możesz pomóc będę zadowolony także , dzięki za Twoje odpowiedzi kolejne - lecz na temat tematu nie na temat czy spamie czy nie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
skoro twierdzisz ze dieta jest bardzo dobra to po co ci gainer . Jesli chodzi o moje zdanie co do lepszego gainera - dla mnie mutant mass. do dzis chyba jeden z popularniejszych i chwalonych . ja uzywam aktualnie mass xxl z treca do podbicia kcal, ok 100 gram w 2 porcjach , jesli chodzi o kreatyne mozesz smialo zrobic horsepower + mono , Horse power Rano po przebudzeniu + przed treningiem w dni nietreningowe mono rano / ew rano i po poplidniu.

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
UNS Mass Attacker

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
Sorki , że podbijam stary temat - lecz czytając opinie o UNS Mass Attackerze dochodze do wniosku , że nie ma porównania z Mutantem lub Jumbo .
Więc ponawiam pytanie o lepsze odżyweczki , które zrobią lepsze efekty na pompie i nie tylko ;)
Koko czy mógłbyś jeszcze coś napisać o UNS Mass Attacker , czy brałeś jakie efekty itd. ?

Ps: Co do diety jest naprawde ok , lecz poprostu kupię do tego jeszcze gainer'a aby się załadować na max'a ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cytocell , ogólnie pytanie dot cyklu kreatynowego

Następny temat

Siła Masa jakie odzywki

WHEY premium