SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo vs Vitargo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
Witam,

Potrzebuję "własnego" wytłumaczenia porównania tych dwóch suplementów.
Nie czysto technicznego, a z własnego doświadczenia.

Które z nich lepszy?

Na czym mi zależy?

-power na treningu
-kalorie (im więcej tym lepiej na porcję)

Zgodnie z tym co piszę w internecie Vitargo jest najlepsze, ale i cena bardzo wysoka w porównaniu z Carbo.

Nie jestem zawodowcem rzecz jasna, ale chciałbym żeby suplement dawał to co napisałem wyżej.

I odrazu jeśli można prosić o kilka produktów każdego, które warto kupić. Wiadomo, biedny uczeń im taniej tym lepiej ;)

Z góry dziękuje i liczę na odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
no wlasnie ciagle czytam, szukam, analizuje i widze wiele badan anglojezycznych, potwierdzajacych dobry wplyw picia wegli podczas treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przed treningiem chcesz stosować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
Najlepiej przed i/lub w czasie tak "na przepity" zmęczenia.
Zależy mi na powerze i maksymalnej ilości kcal na porcję.
Dwa czynniki wiodące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5206
Najpierw miałem puszkę 2100g Vitargo, a później 2 kg zwykłego carbo Hi-Teca i teraz znowu kupiłem Vitargo. Jak dla mnie nie ma porównania. Piję tak jak Ty chcesz w czasie treningu i zdecydowanie daje więcej energii. Na zwykłe carbo już bym się nie zdecydował wolałbym już pić wodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
Ok ktoś jeszcze coś powie na ten temat?
Jakieś produkty z obu polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te carbo czy vitargo przed tr bardziej cie zamuli niż doda energi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
No chodzi mi, żeby to wypić albo przed treningiem albo w jego czasie, ale żeby coś dało.
Ilu ludzi tyle opinii na każdy temat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
troche wiedzy osobiście od siebie polecam olej mct
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16624
watpie zebys w normalnym amatorskim treningu na silowni odczul jakakolwiek roznice miedzy tymi dwoma suplementami, wiec po co przeplacac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4282
Ja bym zrezygnował z vitargo i wziął carbo (ja osobiście nie odczułem różnicy wielkiej a różnica w cenie spora) a jak chcesz powera to może dodatkowo jakąś przedtreningówkę weź...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
A jakieś Carbo co w miarę działa i ma sporo kcal.

Fakt amatorsko to nazwałem, bo ani do żadnych zawodów, ani do nieczego się nie przygotowuję, ale traktuję to jako kolejne wyzwanie względem mojego ciała, tak więc podchodzę w pełni na poważnie, w pełni systematycznie i w pełni dając z siebie 100 %, tak więc chcę spróbować jakiegoś Carbo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka kreta dalej?

Następny temat

jak to rozpisac??

WHEY premium