SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo i aminokwasy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
Jak jesteś po cyklu takim jak mówisz to żeby kreta znów zadzaiałała jak trzeba to musisz ją odstawic przynajmniej na 2 miesiące. A później możesz jabłczana spróbowac.i jescze jedno nie cwicz na maksa cały czas miesiąc za miesiącem bo spalisz mięśnie i wogle przestaną rosnąc, jak planujescz teraz nabrac masy to póki nie masz odżywek to cwicz lekko, jak dokupisz to wtedy możesz jechac jak trzeba, z tym że nie przedobrzyj z ilością treningów jak jesteś chudy to 3-4razy na tydzień to jest maks!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak planujescz teraz nabrac masy to póki nie masz odżywek to cwicz lekko,

mowisz ze sie nie da bez supli ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
anao tak teraz mam 2 tygodniowa przerwe po ostatnim cyklu i zaczynam tydzien bez supli troche słabiej i akurat jak wprowadze "dopalacze" to juz bede trenował na normalnym poziomie treningow mam 4 w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
no i bardzo dobrze spokojnie pocwicz teraz żeby nie stracic świerzoąsi a jak kupisz suple to jedziesz mocniej, 4razy to optymalnie w tygodiu dobrze.Cwicz i rośnij duży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
Wielkie dzieki taki mam zamiar:) pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
myślę, że koledze przyda się ten artykooł https://www.sfd.pl/temat215071/

moim zdaniem odpoość sobie bcaa do tego carbo; w zamian daj odżywkę białkową; ewentualnie zamiast ww. gainera (np. gain bolic); przy takiej roożnicy wagi i wzrostu powinieneś myśleć przede wszystkim o kaloriach a nie bcaa

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2006-01-03 11:47:00

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
No własnie nad tym sie tez szastanawiałem czy tak nie zrobic ale rozne wskazowki dostaje i sam juz nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
bcaa to tylko dodatek; przy twoim metabolizmie w pierwszej kolejności powinny cię interesować odżywki białkowo-węglowodanowe i kreatyna; nic więcej

jednak jeśli wciąż powątpiewasz, to przeprowadź test - przez miesiąc sooplementooj się bcaa i carbo, a przez miesiąc czymś, co skootecznie podbije twooj dzienny bilans kaloryczny... i sam zobaczysz

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
Nie o to chodzi ze powoatpiewam i z tego artykułu tez wynika to co mowisz wiec chyba tak zrobie poprostu nie jestem specjalista i troche mi sie mieszaja te rady wszystkie ale chyba jednak skorzystam z tej i zakupie gainera(tylko nie wiem w jakim sosunku białekdo wegli) kreatyne, omee3 i nie wiem czy karbo jeszcze do popijania w czasie treningu? dobrze bedzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
A jeszcze jezeli chodzi o tego gainera to dlatgo nie chciałem go nabyc bo jak sobie patrze na swoja diete to weglowodanow mam bardzo duzo a ubytki najwieksze w białku dlatego chciałem je uzupełnic a z wegli tylko carbo brac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reactor Pro 3

Następny temat

jakie odżywki na przybranie jak największej masy

WHEY premium