SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo czy Gainer?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
Jako że właśnie kończe Bulka a z kasą krucho to mam pytanie. Co będzie lepszym rozwiązaniem po treningu z odżywek:
- carbo + ostrowia
- tani gainer(gainbolic, musli gainer) + ostrowia
Oczywiście godzine po odżywkach posiłek

Mam jeszcze pytanie czy to prawda że w tanich gainerach jako źródło węgli używają serwatki? Rozumiem że ten problem nie dotyczy carbo?
W takim wypadku lepiej zapodać carbo i ostrowie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
po treningu mix bialka i wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Carbo+Ostrowia to wersja imo lepsza, bo proporcje mozesz lepsze sobie ustalic.

Mam jeszcze pytanie czy to prawda że w tanich gainerach jako źródło węgli używają serwatki?


W prawie wszystkich gainerach zrodlem wegli sa cukry proste i malto.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
serwatka jest pochodzenia mlecznego także moim zdaniem nie może być źródłem węgli:/ po trenie mix węgli i białka, czyli jak kupisz gainera to nie musisz go mieszać z ostrowią, jak chcesz już ostrowię dodawać to kup max carb albo zmieszaj ostrowię z płatkami i rodzynkami po trenie

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
chyba, ze mial na mysli laktoze jako zrodlo wegli.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...zależy jakie proporcje chcesz osiągnąć- ja na twoim miejscu kupoilbym gainer z zawartością 20-30% bialka i po kłopocie, bez kombinowania, ew. nawet z mniejsza a bialko nadrobiłbys w posiłku potreningowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 493 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15568
z tym gainerem dobry pomysł i na pewno smaczniejszy niż carbo. Można to zmieszać z mlekiem 0%?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
jak najbardziej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa masa masa... POMOCY !

Następny temat

Suplementacja Ile i kiedy??

WHEY premium