SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo - Proste Pytanie . Pomożecie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Witam mam pytanie dotyczące Carbo.
Jaka jest różnica picia Carbo podczas Treningu a po zakończonym Treningu i Aerobach?
Kiedy najlepiej pić Carbo ?

Moim Celem jest Masa Mięśniowa ( przytycie 3-4kg)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Carbo jak juz to najlepiej wypic po treningu uwzgledniajac to w diete
Po carbo 4-5 kg nie przytyjesz od tego jest dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
To wiadome że przez cały dzień nie wypije 50g Carbo, bez Diety nie ma ćwiczeń, pytanie brzmiało " jaka jest różnica"
z góry Dziękuje za odp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Po prostu podczas treningu nie ma sensu pakować w siebie ww po treningu przydają sie by zachować ,,Katabolizm''


Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2015-01-09 18:54:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ma sens pakowanie w siebie węgli podczas treningu i tak robi wielu kulturystów. Carbo powoduje wyrzut insuliny która silnie blokuje rozpad białek ustrojowych. Do tego szybko uzupełnia zasoby glikogenu, więc możesz je pić po każdym treningu, w którym musiałeś wykazać się większą aktywnością fizyczną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Po treningu jak najbardziej tak w trakcie to zależne bd min od celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
przy treningu stricte kulturystycznym nie ma sensu ladowac wegli na treningu... jedynie w formie izotonika.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9335
Więc jaka jest konkretna odp ? Bo zdania są pomieszane, i niczego sie nie dowiedziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4555 Napisanych postów 35821 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263283
Zdania podzielone są i takie będą.
Np ja nie jestem zwolennikiem carbo, moim zdaniem nie ma sensu bawić sie w picie tego cukru przy zwykłym treningu na siłowni.

Troche inaczej ma sie sprawa przy treningach np sportów walki itd.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16022
jeśli dieta jest masowa to ilość kcal oraz ww będzie wystarczająca żeby zrobic trening i nie martwic się o katabolizm. Więc weglę po. W trakcie diety redukcyjnej możemy sobie dodać węglę w trakcie (w środku) czy pod koniec treningu ale to zależy od ilość kcal, bf, intensywności treningu, stażu.... ;)

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wam chodzi chyba o ciągłe dostarczanie energii i uzupełnianie glikogenu, a mi bardziej o wyrzut insuliny która będzie niemal od razu blokować rozpad białek ustrojowych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś na szybkie zasypianie

Następny temat

Co dodac do krety

WHEY premium