SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZy jestem gruby itp??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Siema
O jakiegoś czasu dręczy mnie temat nadwagi. Mam 15 lat i ważę 57 kg przy 170 cm wzrostu, w pasie mam około 80 cm. Ogólnie jeśli stoję normalnie to brzuch mi nie wystaje, ale jak mocno się "wypnę" do przodu to trochę wystaję. W wolnym czasie gram w piłkę. Mi się wydaję, bo ręce mam chude w porównaniu do moich rówieśników, ale moje nogi a raczej powyżej kolan to chyba jestem w tym "segmencie" gruby. I tak i tak chcę trochę schudnąć jakie odżywki, spalacze mi polecicie i jakie ćwiczenia od trzech dni ćwiczę 6 weidera.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nick wybrałeś sobie odpowiedni do rozumu. Mleko spod nosa wytrzyj synek, a nie spalacze i odchudzanie. Mało tego, że jesteś chudy jak pies, to jeszcze za spalacze w tym wieku chcesz się zabierać... ręce opadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Weź się za sport :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
synek, masz niedowagę i jeszcze chcesz spalacze brać??
od piłki, albo naturalnie masz tęgie nogi, teraz trzeba resztę domasować, spalacze i redukcje wybij sobie z głowy!!!

takich jaj nie było, chucherko waży 57kg i jeszcze chce spalać... :P

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Byłeś kiedyś gruby? Odchudzałeś się?

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
:OOo kurde jak ja bym chcial miec takie kompleksy :) czlowieku nick naprawde jest stosowny do ciebie samego (jezeli tak myslisz jak piszesz)
a pozatym zdaje mi sie ze kolega tutaj troche troluje

Zmieniony przez - Cyborg69 w dniu 2010-04-10 23:07:19

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Nie odchudzałem się. Ale to co 80 cm w pasie to mało jak na mnie??
Nick? Kolega założył o konto mi :) a mi się nie chciało zakładać drugiego .
Kolega mówił "do masować" Jak?? To do masować ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 298 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2749
I znowu trzeba wkleić



Człowieku jak przy masować? Weź poczytaj troche forum .. Ułóż diete, weź się za siłownie , narazie lekkie cieżary, Jeżeli ważysz 57kg przy 170 to masz dobrą wage...Te 80cm w pasie mnie ciekawi... Bo ja waże 80kg i mam 79 w pasie Nie wiem jak wyglądasz Ale zapewne masz Wygląd kaczki Nogi grube , rączki chude , brzuch wystaje Posiedz 2tygodnie na forum i jak sie cos dowiesz to wtedy wal z pytaniami do modernatorów działu

Zmieniony przez - Hazel2221 w dniu 2010-04-11 18:00:29

To bóg nas stworzył ^^ ale to my decydujemy jak wyglądamy..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę

Następny temat

Dieta redukcyjna - 3100 kcal.

WHEY premium