SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL_TST-MIX_OXA_MASTERON_WINO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 102
lodzianin1
Rób po swojemu tutaj nikt ręki do głupoty przykładać nie będzie, cykl jak zawodowiec a wyniki jak po kreatynie
Twoje życie twoje zdrowie



Wgle co to jest za ocena, wyniki jak po kreatynie, zrobiłem duże postępy, świetnie mi poszło, bo znacznie zmieniłem swoją sylwetkę, jestem bardzo zadowolony z poprzedniej pracy i dalej się rozwijam. Nie zależy mi na sile wgle nic a nic. Specjalnie zmieniam treningi, żeby olać adaptację i zwracam uwagę na bodźce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
To ja Ci dałem propozycje 2srodkow,więcej Ci nie potrzeba jak uwazasz inaczej to uloz sobie cykl
Po co Ci prop do tego enana?po co Ci prop z meta na koniec i to na 2tyg?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 102
jaaaaa85
To ja Ci dałem propozycje 2srodkow,więcej Ci nie potrzeba jak uwazasz inaczej to uloz sobie cykl
Po co Ci prop do tego enana?po co Ci prop z meta na koniec i to na 2tyg?


Z tego co wiem, to sam testosteron daje znacznie mniejsze efekty niż w połączeniu z czymś innym, a cykl powinien się składać z 3 środków. Pojedynczo działają znacznie słabiej. Więc mogą być mniejsze dawki ale za to w połączeniu. Tak jak pisałem wcześniej miałem 300ena to dorzucam i dodam do tego propa. Do tego jeszcze 2 inne środki, oxa i masteron. Zastanawiam się nad tym winem, ze względu o toksyczność dla wątroby. Liczyłem, że ktoś by tu poradził bardziej merytorycznie. Prop na koniec żeby nie było takiego skoku z zakończeniem cyklu, a sam mam tendencję do jedzenia, więc meta na koniec by ograniczyła apetyt, a do tego uwydatniła mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Nie masz pojęcia o czym piszesz
Metodyczne podpowiedzi dostałeś skorzystasz lub nie


Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2022-03-02 20:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 102
jaaaaa85
Nie masz pojęcia o czym piszesz
Metodyczne podpowiedzi dostałeś skorzystasz lub nie



Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2022-03-02 20:17:07


No fajnie napisałeś, teścia 500 właśnie planuje. Masteron fajnie, że podałeś ile długi, ile krótki, dzięki. Obawiam się o łysienie, mam nadzieję, że z tym będzie git. Czemu by do tego oxy nie dorzucać to np nie wiem. A z tego wina może i zrezygnuje. Pomyślałem, że fajnie by się dociąć i wyżyłować na koniec, jednak fakt, że to mój dopiero 2 cykl i zdrowie najważniejsze. Może wino odpuszczę. Ostarynę dodam mimio wszystko, jak mi się animal flex, który już wrzucam od tygodnia skończy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94627 Napisanych postów 364598 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669547
Masteron i dbanie o włosy no to nie idzie w parze ,widać zerowe pojęcie o saa a podejście że muszą być 3 środki no to nie wiem skąd wziąłeś
Szkoda ze nic do ciebie nie trafia ale twoja sprawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 102
lodzianin1
Masteron i dbanie o włosy no to nie idzie w parze ,widać zerowe pojęcie o saa a podejście że muszą być 3 środki no to nie wiem skąd wziąłeś
Szkoda ze nic do ciebie nie trafia ale twoja sprawa


No wiem, mam minimalne zakola. No ale to co, jak ktoś ma minimalne zakola to masteron odpada czy jak to rozumieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69225
Enan i prop to test różnica w estrze.
Piszesz że to redukcja i chcesz dawać 5 środków jak byś był Coleman żeby utrzymać masę mięśniową. Na redukcji nic nie zbudujesz,sukces to utrzymać to co zbudowałeś chodzi o masę mięśniową.
Cykl: daj 400 enana i 300 mastera i tyle lub prop 100 e2d i master lub 30wina lub 40 oxy. Kolego dajesz 2 środki i tyle. Reszta to dieta , trening i cardio.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69225
Po pct cykl to głupota dlatego że po to zrobiłeś pct żeby odrazy się zablokować i dodatkowo faszerować organizm clomem, nolva. Robisz cykl- pct- przerwa dłuższą typu 6-8 miesięcy od pct.Takie coś ma sens.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 102
No właśnie widzę, że w Polsce jest taka tendencja do dłuższych cykli itd. W stanach z tego co obserwuje to ludzie robią po 4 cykle w roku z odblokiem. Dzięki za opinię zolo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl a gojenie się ran

Następny temat

Odblock

WHEY premium