SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CP + Shock Therapy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8038
Mam pytanie. Trenuję 2 lata z lekkimi przerwami, mam za sobą 2 udane cykle na mono. Tak myślę, by zakupić dużą puchę CP i małą Shock Therapy. Cykl trwał by 8 tygodni (56dni). brał bym w DT: CP przed śniadaniem, ST przed treningiem, a w DN: samo CP przed śniadaniem. Czy są to dobrze dobrane odrzywki jak na pierwsze spodkanie ze stack'ami?
Z góry dzięki za odp.

****Jestem Tuu****

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
może być
choć w DT daj dwie porcje cp, np jedna rano druga po treningu
w dnt jedna porcja
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
suple ok, i dawkowanie tez jak najbardziej ok.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1139
Wylicz sobie na ile Ci starczy CP i postaraj się brac tak zeby oba suple starczyly ci na taki sam okres czasu ;p. Ja teraz biore Storma z Shockiem i Storma biore w DT tylko po treningu a DNT tylko rano, bo jak bym brał normalnie to by trzeba było ze dwie puchy storma kupic na jedna puche shocka ;/

THORUS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
dobre suple i dobrze rozpisane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa na zime

Następny temat

tribulus + ZMA jak to brać ??

WHEY premium