SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shock Therapy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
przeczytałem chyba wszystko odnośnie Shock Therapy -wydaje się być spoko suplem, ale mam takie małe pytanko:
-jak długo można go stosować (cykl ?, a może..)
-i czy jego działanie osłabia się z czasem jak się go łyka?
Bo w sumie to pucha powinna starczyć na ładny kawał czasu stosując go tylko przed treningiem.

" bez diety nie ma atlety "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Rowniez polecil bym do shocka Cos dorzucic typu KA czy TRI CREATINE lub hocby CP czy zwykly Jablczan.widomo ze z kopem roznie sie dizeje ale np HP czy WB tez kopia a ludzie wrzucaja rano wiec nie powinno byc problemu;)
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
no jest dosc ekonomiczny

pij przed treningiem- efekt bedzie konkretny, wiadomo ze z czasem jego dzialanie bedzie słabło bo organizm sie przyzwyczai ale to zawsze tak jest jednak swoje zrobi.

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-08-05 22:40:36

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
No tak. Ale puszka z tego co wiem ma 50 porcji... średnio przy 4 treningach w tygodniu powinna starczyć na dobre 3 miesiace...
Nie za długo.... można na nim tyle jechać... czy np po takim standardowym cyklu (6-8 tyg) zrobić przerwę (zaznacze że jeżeli się na niego już skuszę to do niego dojdzie jeszcze jakiś stack)

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
w porcji masz 4200mg jablczanu kreatyny.
stosujac porcje dziennie masz 50 dni suplementacji.

Dorzucilbym do tego 2-3 kapsy Kre-Alkalyn albo 2-3g CEE i robił z tego cykl.

ps. sprawdzony patent

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
Ale po co w DN?

ST dziala mocno pobudzajaco w DN to wg mnie nie ma sensu brania ... 1 porcja kosztuje srednio 5 zł

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
po co?
1. masz w nim kreatyne - stosujesz systemem ciągłym
2. dodatkowy kop z rana wielu osobom jest na rękę

pozdrawiam

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
MDRAGON - zgadzam sie z tobą.. Zamiast tak mieszac to już wolałbym wziąść typowy stack (storma czy XP). A takie pobudzenie 7 dni w tygodniu to chyba lekkie przegięcie, biorąc pod uwagę, że ShockTherapy raczej mocno kopie.

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jak liczysz na przyrosty czystej masy to shock jest dobry

poanalizujcie skład.

macie w nim aktywatory metaboliczne, antyutleniacze, substancje kontrolujace transport glukozy.. wszystko czego brakuje przy dobrej diecie masowej tak aby nie poszlo w tłuszcz zapasowy.

Możesz sobie kupić 90g kre-alkalyn i wsypać do puchy.
Na każdą porcje bedziesz miał dodatkowe ~2g KA i 4g jablczanu - taką mieszankę mozna uznac za optymalna do 50 dniowego masowania

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
a dawkowanie 1x dziennie wystarczy czy jeszcze cos do tego? Bo 1 porcja dziennie to troche mało

wszyscy polecaja storm + shock ... sam myslalem nad tym zestawem na okres styczen- luty jakos tak, jednak teraz chodzą mi po głowie zmiany. Co bys polecał do shocka aby efekty były jak najlepsze?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17354
Mądre rzeczy piszesz - coś w tym jest! I pewnie było by tak git!
Ale jak dla mnie takie pobudzenie (a miałem okazję już spróbować shocka - i mnie dość mocno kopnął) non stop to za dużo.
Więc za jakiś czs pewnie cykl na XP, a shock jeżeli już będzie to tylko przed treningiem.
Dzieki za opinię!

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
wszyscy polecają bo tak poleca producent, ja sie nie dziwie, najprostszy tok myslenia.

jak masz własne zdanie to odpowiedzi nabierają innego znaczenia

pozdrawiam

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o opinie

Następny temat

Mam pytanie ...

WHEY premium