SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO dla kolarza??? Kreatyna jaka???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
habibu bo kolarze nie stosuja kreatyny aby im nogi spompowala geezzzzzzzz

nie wiem czy masz tak ograniczony poglad na sprawe czy nie potrafisz przelac swoich mysli na posta...

Zmieniony przez - psonic w dniu 2008-07-29 02:34:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1623
ahhhh ja powiem tyle ze gdy mialem pol roku temu cykl na kreatynie(na nitrobolonie II 700g) to nie moglem chodzic dluzej niz 3/4 minuty bo zaraz mi sie lydki spompowaly i karzdy krok byl baaaardzo bolesny i normalnie utykalem na nogi,nie tylko ja tak mialem bo kolega tez mi mowil ze nie mogl z pksu do szkoly dojsc na jakims tam stacku,a co tu dopiero mowic o kilku godzinnej jezdzie na rowerze,chyba ze tylko na mnie tak kreta dziala

chcesz wygladac jak atleta,rób codziennie masaż fleta :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Chyba leka przesada. Zdarzało mi się robić aero na shocku, czy xpandzie i żadnych problemów nie było...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6694
"ahhhh ja powiem tyle ze gdy mialem pol roku temu cykl na kreatynie(na nitrobolonie II 700g) to nie moglem chodzic dluzej niz 3/4 minuty bo zaraz mi sie lydki spompowaly i karzdy krok byl baaaardzo bolesny i normalnie utykalem na nogi,nie tylko ja tak mialem bo kolega tez mi mowil ze nie mogl z pksu do szkoly dojsc na jakims tam stacku,a co tu dopiero mowic o kilku godzinnej jezdzie na rowerze,chyba ze tylko na mnie tak kreta dziala"

Może kolega miał ciężki plecak

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1621
habibu - ty te bole nog miales po rowerze czy po silce?
Bo jak po silce to chyba odosobniony przypadek jestes co mu nogi po kreatynie siadaja... a jesli po rowerze to tez dziwne...

Samemu kilka lat temu jak przygotowywalem sie do cyklu maratonow rowerowych to bralem caly sezon 3g mono dziennie i nie mialem zadnych zakwasow a wydolnosc powoli rosla wraz z treningami i suplementacja...

------------------------------------------------------

Gdy cos robisz to zrob to lepiej niz od ciebie tego oczekuja

Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1623
nie po silce ani po rowerze tylko po szybkim chodzeniu,bo wolno chodzic nie umie,zawsze sie gdzies spiesze,no i nogi mi nie siadaja po kreatynie tylko miesnie lydek zaczynaja mnie bardzo palic,ze az w koncu musze sie zatrzymac i odpoczac troche,to tak jak pompujesz biceps ze w koncu tak cie on boli ze nie zrobisz ani jednego powtorzenia wiecej,hehe nie tu nie chodzi o ciezki plecak,moze do tego nitrobolonu dosypali mi czegos ?? :D albo to jakis ruski wynalazek hahaha

chcesz wygladac jak atleta,rób codziennie masaż fleta :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a bez tego nie masz takich objawów- bo szczerze mówiąc nasilenie o ktorym piszesz jest troszku dziwne?

może nie trenujesz łydek a masa ciała wzrasta i stąd ten "ich krzyk"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1623
poprostu mi sie na kreatynie wszystko szybko pompuje,czy to biceps czy lydki,a wy nie macie takiej pompy na stackach typu nitro?

chcesz wygladac jak atleta,rób codziennie masaż fleta :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1623
olali mnie ;(((((((((((((((((((((

chcesz wygladac jak atleta,rób codziennie masaż fleta :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ech a co myslisz ze w nitrobolonie tylko kreatyna jest? czytales sklad w ogole?
"Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej.

-----------Daje to efekt napięcia i „napompowania” mięśni----------
"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

N.O.K.O + mono - dawkowanie

Następny temat

Czy można łączyć

WHEY premium