SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

COMBAT KALAKI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64639

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Ja jestem zwolennikiem takiego hasla: "im mniej tym lepiej" i pod wzgledem kasy i stopni no ale z drugiej strony ten sport nie bedzie sie rozwijal jak to polaczyc???

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedyną radą na pogodzenie tych dwóch rzeczy (moim skromnym zdaniem) jest wyznaczenie ścisłych wymogów egzaminacyjnych i surowe ich przestrzeganie. Dobrze byłoby też przeprowadzić egzaminy sprawdzające istniejącym instruktorom, a także uczniom. Umożliwi to rozwijanie, a nie całkowity zanik rozwoju CK.

Mess with the best-die like a rest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ktoś znajdzie jeszcze jakieś sposoby na podwyższenie liczby członków sekcji niech da mi znać

Mess with the best-die like a rest

Zmieniony przez - Vampire13 w dniu 2002-11-18 21:00:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Metoda jest nadzwyczaj prosta - malymi krokami do przodu, solidne
podstawy, solidny poziom techniczny, budowanie od dolu, a nie od d...
strony. Przy okazji warto tez znalezc solidnego nauczyciela, a nie
hochsztaplera z krainy kangurow. Co do tych egzaminow sprawdzajacych -
a kto to ma sprawdzac? Nasilowski? bez zartow, przeciez to pierwszy
rozdawacz stopni. Podkreslam - system, w ktorym po 3 latach mozna
uzyskac 4 dan, to kolos na glinianych nogach, chocby mial i 100 klubow
w Polsce. Szefowie tej organizacji kalaki, w ktorej Ty Vampire jestes,
tez w zawrotnym tempie zdobyli stopnie, z tego co wiem to nawet w paru
stylach.

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 502
Nie zastanowiłeś się nad tym, że to co się powiela, z czasem staje się łatwe do opanowania? Racja, to przesada zdobyć w ciagu 3 lat 4 stopnie mistrzowskie, a zaczynając od podstaw, wręcz niemożliwe. Ale nie każdy od nich zaczyna.

"Lewa, prawa prosta sprawa, dla Ciebie szpital, dla mnie zabawa"

"Lewa, prawa prosta sprawa, dla Ciebie szpital, dla mnie zabawa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może nie Nasilowski ale... Sam niewiem kto. CO tu dużo gadać człowiek, który łaszczy się na stopień powiedzmy brązowego pasa i nie umie na niego wygląda po wyjściu na ulicę tak A poza tym chyba każdy wie na jaki stopień zasłużył a jaki posiada. Ja wiem że umiem na to co mam bo ciężko pracowałem na ten stopień. WIęc ta formółka jest prawdziwa tylko do niektórych.

Mess with the best-die like a rest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
A tak BTW, Vampire, ile razy w tygodniu macie treningi?

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dwa razy w tygodniu po 1.30 godz. Chyba że sąjakieś dodatkowe wtedy więcej.

Mess with the best-die like a rest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7435


sory, że się wtrącam ale mi CK się podoba... mówicie, że w jakimś małym mieście są dwa kluby. U mnie nie ma żadnego, a na pewno znalazłoby się wielu chętnych. System Ogólnie mi się podoba... i myślę, że dobrze trenując kijem mam więcej szans na ulicy niż gołymi rękoma... a jak wam się nie podoba to powiedzcie trenerowi, żeby się przeniósł do mnie do Włocławka i będzie po problemie...Co do Organizacji CK Nycka nie mam zastrzeżeń, ponieważ odpowiadają mi na każdego maila (z innych SW mnie olewali)Zgodzę się co do sprawdzania wiedzy instruktorów, ale można to przecież robić poprzez zwiększenie liczby seminariów... bez instruktorów CK sobie nie poradzi... Jestem związany z judo ale na pewno przeniósłbym się na CK (obojętnie do której organizacji, gdyż i tak znajdę później swoją drogę), ponieważ wolę sztukę walki od sportu walki... proste- tylko nie mamy trenerów....

Liczy się skuteczność!

BJJ WŁOCŁAWEK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to mówią: "Trenerów ci u nas dostatek". Popieram cię co do zdania na temat CK. Z tego co wiem to sekcje są w Wyszkowie , Tłuszczu , W-wie , Wrocławiu i w Krakowie.

Mess with the best-die like a rest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poziom bjj w gdansku

Następny temat

Buty zapaśnicze

WHEY premium