SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

COMBAT KALAKI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64515

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmacek jak bedziesz we Wrocławiu to wpadnij na trening, może zmienisz zdanie co do CK i sposobu trenowania( hiehie u nas tez sa miotly, razem z mopem dla mylenia przeciwnika)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Dlaczego mialbym krytkowac CK ja bardzo sszanuje ta SW i znam duzo kolesi wlasnie we Wrocku mialem chodzic bo tam moj kumpel prowadzi treningi. Ck radzi dlatego otworzylem ten temat. Chodzi mi tylko o wytepienie amatorow instruktorow.

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Ja wam powiem tak, bylem zainteresoany CK, w moim miesie i co sie okazuje. Treningi prowadzil niejaki Darek, delegowany z polskiego zwiazku CK. Okazalo sie ze ten pan prowadzil treningi niecyklicznie na 3,4 miasta tj Walbrzych,Opole,Dzierzoniow i cos jeszcze.Nie bylo w ogole sali a treningi w Opolu odbywaly sie jako dodatek do odwiedzin kobiety pana Darka. Tyle co tu gadac, interewcje byly z zapytaniami do PZCK i nic. Od tej pory nabralem uprzedzen do CK.

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Ja mieszkam w Opolu i tez bylem zainteresowany treningami CK ale zadzwonilem do wyzej wymienionego kumpla i powiedzial " to jest amator ktory mysli ze jest zaj..... i to wszystko". Panowie nie zrazac sie tylko dlatego ze w Polsce jest taka amatorka. Zapraszam na treningi do Wrocka tam sie czegos nauczycie w temacie CK.

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Zmacek, powiedz mi, skad sie wziela ta amatorka w Polsce, jesli nie z dzialan J. Nycka i Polskiej Federacji Combat Kalaki? Skoro "dyplom instruktorski" mozna miec po zaliczeniu parodniowego seminarium, a znam osoby, ktore w ciagu 3 lat zdzyly zrobic w kalaki stopnie od 1 do 4 albo i 5 dana, to cos chyba jest nie tak. Taka organizacja to niestety kolos na glinianych nogach, niezaleznie od tego, ilu tych instruktorow na roznych wykazach w "Samuraju" sie pojawi...

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Po prostu za szybko dawene sa stopnie instruktorskie ludziom z ulicy.Byle na trenigu w sanoku CK i jak zobaczylem co ten ich intruktor soba reprezentuje to mi rece opadaly. Jak mozna walczyc drewnianymi kijami od miotly w KC. Koles nie mial zielonego pojecia co robi....

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
I wlasnie do tego zmierzam. Czy to nie jest czysta sciema i komercha?
Ekspresowe nadawanie danow, papierow, stawianie na ilosc, a nie na
jakosc. Na zdrowie to kalaki nie wyjdzie, i nie ma co sie tu podpierac
medalami w WEKAF (bo na swiecie zawodow w kalaki nie ma, z
reprezentacja PFCK startuje w turniejach WEKAF). Mowiac krotko: jaki
to ma sens? No i postac pana Nasilowskiego, ktorego pozwole sobie nie
komentowac, bo nie tylko rece opadaja... W takiej sytuacji zeby system
byl nie wiem jaki super (a z tego co wiem jest raczej dosc, nazwijmy
to, chaotycznie nauczany) to i tak bedzie oceniany przez pryzmat
sprzedawania danow i temu podobnych "atrakcji".

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1345 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5592
Jak juz wczesniej wspominalem jezeli ktos zdobywa 3 miejsce w mistrzostwach swiata w CK i nie ma go na liscie instruktorow w gazecie "Samuraj" yyyyy cos jest nie tak w tym kraju....... A co do amatorow instruktorow to nie tyczy sie tylko CK ale innych styli i to mnie boli....

"Na ulicy najważniejsza jest psychika (i 50 cm w bicepsie)"

-----------------------------
PROSTO
-----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 502
Co sądzicie o technikach nożnych i ręcznych etc. nauczanych na Combat Kalaki? - Jak wiadomo do samych kiji, noży itd. to się nie ogranicza.
Czy ktoś powątpiewa w umiejętności P. Nycka? Czy to koleny instruktor, który nie zasługuje na stopnie, które posiada? Jeszcze jedno: jak wypadają wspomniane techniki w walce na ulicy?


"Bleach Your Needles"

"Lewa, prawa prosta sprawa, dla Ciebie szpital, dla mnie zabawa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Zmacek: nie ma czegos takiego jak mistrzostwa swiata w combat kalaki.
Byloby raczej trudno je zorganizowac, biorac pod uwage liczbe krajow,
w ktorych CK jest uprawiane. Polscy zawodnicy CK startuja w
mistrzostwach WEKAF i Doce
Pares
.

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poziom bjj w gdansku

Następny temat

Buty zapaśnicze

WHEY premium