SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

COMBAT KALAKI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47553

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 60 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
jak teraz czytam te nasze wypowiedzi, hm....... mineło już kilka lat a emocje nadal nie opadły. Dobrze, ze człowiek uczy sie na błędach. Ciekawe co porobiaja teraz niektórzy z tego forum. W każdym razie ja serdecznie pozdrawiam. Czasami warto wrócic do historii. Naprawde warto....

Cezary Trzcinski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1915 Wiek 47 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11783
Ćwiczyłem FMA i jeśli chodzi o walkę na pałki i noże to system jest naprawdę bardzo dobry. Jeżeli sama walka wręcz to uważam, że są bardziej skuteczne systemy. Jeżeli miałbym stworzyć najlepszy system to bym połączył FMA z MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 235 dni Przeczytanych tematów 14
Byłam u Nycka dwa razy w Oleśnicy i otrzymałam green belt. Przyznam, że niczego mnie nie nauczył. Byłam jeszcze na jednym seminarium, gdzie pokazał raptem dwie nieskomplikowane techniki. Z tego co wiem , to medale z Filipińskich Mistrzostw Świata przywożą ludzie od Adama Duchnika z Częstochowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poziom bjj w gdansku

Następny temat

Buty zapaśnicze