SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

COMBAT KALAKI

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 64523

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 502
Nie ma, że się nie chce trenować.

"Lewa, prawa prosta sprawa, dla Ciebie szpital, dla mnie zabawa"

"Lewa, prawa prosta sprawa, dla Ciebie szpital, dla mnie zabawa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh pomozcie mi bo trace zapal do treningu :P potrzebuje wsparcia internetowego szybko!!!:DDDD lolek mnie bierze wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
poiu - wysyłam Ci telepatycznie enegię, niech moc będzie z Tobą!

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha w czwartek byly egzaminy na stopnie uczniowskie :) parodia eehehe jak to do k***y nedzy jest mozliwe ze dziewczyna ktora ledwie potrafi ustawic sie w pozycji walki otrzymuje red? :D ja chce full transformation + 2 dany wiecej.ehehehh rotfl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 502
opłaca się jednak za 30 zł z niczego zrobić green belt


"Lewa, prawa prosta sprawa, dla Ciebie szpital, dla mnie zabawa"

"Lewa, prawa prosta sprawa, dla Ciebie szpital, dla mnie zabawa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taaaaa albo zdobyc mistrza polski i z dupy otrzymac czarny pas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niezłe twardziele z was to fajnie jak dla kogoś świat jest płaski to taki pozostanie nara trox


trox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak twardziele heheh a ty kim jestes? to ze poddajemy krytyce egzaminy czyni z nas "twardzieli"?po prostu to jest dla mnie smieszne i zalosne ze kolesie z przecietnymi umiejetnosciami posiadaja czerwone pasy.wydaje mi sie ze to co u nas bylo to pryszcz.dla mnie to parodia!wszysyc w rzedy i napier*****y ciosy.nastepnie do pompek(40).przysiady(50).pozniej troche walki i chwytow.kij.do pompek(30).przysiady(40).walka z cieniem.koniec.to byl nasz egzamin.wushun wypowiedz sie na temat egzaminu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poiu, masz racje egzamin na wyzsze byl troche zenujacy. Bo tam do zielonego to bylo spox, tak jak jest w wymogach. Nycek powinien rozdzielic na egzaminie poczatkujacych od zaawansowanych i "zaawansowanych"

There can be no proof without real fighting. Without proof there is no trust. Without trust there is no respect.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
taaa, tez pojechalem raz na seminarium i dostalem nienieski pas 2 godziny pozniej, hehhehe zabawne, zabawne, kretynizm na skale swiatowa, ale moze mialem talent

karma2030

karma2030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poziom bjj w gdansku

Następny temat

Buty zapaśnicze

WHEY premium