SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CHALLENGE 100 BURPEES w ...

temat działu:

FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5564 Napisanych postów 4783 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114509
BURPEE jedno z " ulubionych " ćwiczeń crossfitera i nie tylko. Uznawane jest za jedno z najbardziej męczących i najskuteczniejszych ćwiczeń. Angażuje do pracy wszystkie grupy mięśniowe i podnosi tętno do poziomu umożliwiającego szybkie spalanie tkanki tłuszczowej. Zainspirowana rozmowami zapraszam do wzięcia udziału w wyzwaniu 100 burpees w ...... chodzi o wykonanie 100 burpees w możliwie jak najkrótszym czasie. Jak prawidłowo wykonać burpee

. Zachęcam do wrzucania filmików lub zdjęć, a nie ograniczać się do wpisania czasu w jakim udało się wykonać 100 burpee :) Powodzenia i zapraszam do udziału w wyzwaniu :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4316 Napisanych postów 9269 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 932730
Moj rekord to 4:30, ale nie wiem czy bym go powtorzyl dzisiaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1261 Napisanych postów 2655 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 262018
Lucy to może jako pierwsza wrzucisz swój filmik jak Ty to robisz skoro już zaranzowalas temat
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1576 Napisanych postów 3033 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 208514
Czekamy na Twój filmik żeby mieć czyj czas pobić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1261 Napisanych postów 2655 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 262018
Co Ty , nie wrzuci
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1576 Napisanych postów 3033 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 208514
No ale jak to tak, założycielka wyzwania powinna dać przykład i przy okazji wysoko zawiesić poprzeczkę . Lucyna, my Cię wcale nie podpuszczamy, ale... DAJESZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 908 Napisanych postów 8384 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 291456
Lucyna, ja też czekam na filmik !!!
2

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5564 Napisanych postów 4783 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 114509
wrzucę wrzucę na dniach :) a żeby nie było można wrzucać kilka filmików jak się poprawi swój czas także na relaksie :) 4:30 no ja to w 10 minutach chciałabym sie zmieścić bo dzisiaj stanęłam na wadze i ważę 10 kg więcej niż rok temu także i kondycja gorsza ;) ;P

Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-06-23 20:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 908 Napisanych postów 8384 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 291456
Chyba, że to same mięśnie (i płuca!).

Ja to po prostu chciałbym wykonać !!!
1

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
panteon jesteś inspiracją tego tematu także wierzę w Ciebie :) nie wiem co ale na szczęście nie muszę jeszcze wymieniać garderoby także jeszcze mnie za bardzo to nie martwi ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4316 Napisanych postów 9269 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 932730
Ostatnio zrobilem czydziescie eden w minutę alenie spodziewał bym się utrzymac tempo
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CrossFit Games 2018