SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CF na nowo-lepsze forma w 2 miesiace.

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Wymach ciężarkiem - z przysiadu, ciężarek dotyka podłogi i powyżej Lini oczu .
Postaram sie coś nagrać bd ciężko bo ćwiczę w prowizorycznie zrobionej siłowni w piwnicy ale postaram sie wrzucić jakiś filmik.
Burpee rzeczywiście miażdży..

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Czyli cos ala Dumpbell Swing ?





Zmieniony przez - xzaar77 w dniu 2013-05-15 09:11:53

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Właśnie tak tylko ja schodzę do kąta prostego w stawie kolanowym i robię jedną ręka gdyż mam odważnik 10 kg i na dwie ręce to trochę za mało

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243



Polecam ćwiczenie na koniec treningu , rozpoczyna się od 2:10 mistrzostwo, czuć całą góre ciała, wczoraj probowałem, mniejsze obciążenie bo to na koniec treningu ale cwiczenie konkret

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Wczorajszy dzień jednak beztreningowo, trening bd dzis. 12 godzin w pracy skutecznie mnie zniechecił ale było 30 minut roweru.
Dieta trzymana

I POSIŁKE
4 jajka, masło, 2 grahamki
II 200 GR sledzi cebula oliwa z oliwek
III 100 gr owsianych 100 gr twarogu orzechy
IV 4jajka masło pomidor szczypiorek GRAHAMKA
v SEREK wiejski, omega 3


DZIEŃ 4
Dzisiaj trening cf

20 minut
12MC 50kg
10 unoszeń kolan do łokci
15 pompek
Po 15 minut aero

Miska


...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Trening między posiłkiem 3 i 4

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Jestem po treningu.
Trening zdecydowanie z cyklu najwyższa półka ciezkości(dla mnie oczywiscie) a wie po kolei

15 min rower
mc 65kg x10
kolana do kaltki na drążku x10
15 pompek
3 pełne obwody

Potem miałem minute przerwy. Niestety okazało się że mam bardzo duży problem z utrzymaniem sie na drązku po MC tez tak mieliscie?
Kolejne 3 obwody, ale zpwisy już robione po 5
Niestety ciężar 65 kg okazał sie duzo za duzy. 6 serii było ok, jednak juz siódma ledwo ledwo.
Zmniejszyłem ciezar na 35 kg(niestety tylko taki mam kolejny)

Zrobiłem 5 obwodów
15 pompek
10MC
50 skoków

W sumie jestem pozytywnie zaskoczony MC 70 powt z ciężarem 65 kg to jak dla mnie dużo. Starałem sie aby technika była ok, dlatego robiłem w miarę wolno.

Cały trening zajął 35 minut.

Wpadł na wieczór cheat(zapomniałem o urodzinach babci musiąłem zjesc jej barszcz czerwony z uszkami) takze serek juz odpuszcze z ostatniego posiłku

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
DZIEN 5

Zakwasy na prostownikach olbrzymie
Dzis trening z wykorzystaniem cc.
Będzie lekka modyfikacja. Zrobie jak najszybciej w ciągu minuty, ile zostanie to przerwa(niepamietam imienia tej pani)
5 podciągnięć
10 pompki
15 przysiad
Postaram sie 20 minut. Potem 15 minut rozbiegania.

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
Wczorajszy trening.
Wię co tu duzo mówić jestem bardzo zadowolony z niego dałem z siebie ile mogłem, to był chyba moj najlepszy trening cf. Pamietam ze jak zrobiłem go kiedyś, jakies 3 msc temu przy pierwszej fascynacji cf, która szybko minela udało sie zrobić go przez 8 minut...
A więc tak

CHELSEA
5 podciągnięć
10 pompki
15 przysiad
Zrobiłem 17 vodów
2 minuty odpoczynku dołóżyłem jeszcze 2, niestety już padły łapy i podciągania nie byłekm w stanie zrobić więcej ale 95 powt podciągania, to dla mnie kosmos.
Zastąpiłem podciąganie Push press ciezar 30 kg, bo czułem że jeszcze jestem w stanie cos zrobic i udało się 5 obwodów
Cały trening zajął mi 35 minut(przed było 10 minut rowerka)

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
DZIEN 6
Dzisiaj trening będzie lekki, jakieś rozciąganie, brzuch, troche techniki w zarzucie.
Jutro bieganie, miska dzisiaj kiepska ale postaram sie po poludniu jakies fajne miesko z warzywami wchłonać

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siownia - nabicie 5kg, bjj

Następny temat

WSZYSTKIE POPULARNE WODY

WHEY premium