SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Burpee challenge

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33263

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
x4

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
loferne prawda jest taka ze mozesz teraz zrobic i za wczoraj i za dzisiaj, bo to mało i nie sprawia problemu, ale za miesiac juz tak lekko nie bedzie wiec generalnei jak opuscisz a chcesz byc wobec siebie twarda w postanowieniu to robisz dalej, albo rano za wczoraj wieczorem za dzisiaj albo luźniej, przeskakujesz dzien, ale wtedy nie można mówić ze sie zaliczyło

To zabawa wiec jak dasz rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 976
4 zrobione!

Każdy ma jakieś słabości. Rzecz w tym, żeby stawiać im czoła!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 326
x 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
4x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24997
6 marca- 3 burpees
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
x4

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Kurde, miałam się dołączyć od dzisiaj i zapomniałam :P Teraz jestem za bardzo nażarta wiec odpada. Jutro postaram się zwalczyć moją nieprzeciętną sklerozę i dołączyć do Was :D

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
x4
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na przybranie masy mięśniowej

Następny temat

Fatalna figura po ciąży

WHEY premium