SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Burpee challenge

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33247

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
i ja też gratuluję, Stworeczku ! Niiice

Laluś, Tobie super też idzie, widzę Dziewczyny ze stali

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3395
korzystając z okazji - z góry przepraszam za spamowanie - chciałam zadać Wam pytanko /jako bardziej doświadczonym/: jak dajecie sobie radę z treningami na urlopie? Bo wyjeżdżam w sierpniu i nie wiem czy ćwiczyć gdzie się da, czy wystarczy ruch w ciągu dnia? /z Mężem wyjazdy spędzamy aktywnie, chodząc całe dnie/. No i problem z jedzeniem, bo swojego nie wezmę...
Będę wdzięczna za podpowiedzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie ćwiczę Urlop traktuję jako regenerację totalną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3395
dajesz, Lalus!!!

Marta, a nie boisz się, że po urlopie będzie coś in plus na wadze? /chyba za bardzo skupiam się na tym... /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po urlopie mam zawsze jakieś 2kg na plusie. Ale w większości to woda, więc po tygodniu-dwóch jest tak jak przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pewnie daj sobei odpoczac, na prawde to ze nawet bedzie cos tam wiecej to oleac tego nei widac po powrocie do treningow szybko sie zrzuca, a lepszy odpocznyek od kontuzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3395
hehe, biorąc pod uwagę, że pokój, w którym zatrzymamy się może być niewielki, to z tą kontuzją racja
no nic - muszę popracować jeszcze nad swoją głową i nauczyć się odpoczywać bez wyrzutów sumienia /a ruch jednak będzie, to jak wychodzimy rano, to cały dzień maszerujemy zazwyczaj. I teraz też się tak zapowiada/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dokladnie
cialo zdrowe, glowa tez musi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
x89 , mi tez wakacje sie szykuja, 3 tygodnie i tez mam obawe nie przed brakiem ruchu ale hotelowym jedzeniem, ale to jeszcze nie teraz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na przybranie masy mięśniowej

Następny temat

Fatalna figura po ciąży

WHEY premium