SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budzet 600-700zl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
Co zakupic zeby bylo dobrze głównie masa priorytet masa.

staz 3 lata z tego 2 lata na ostro ten rok jeden wiekszosc z przerwami aktualnie nie cwicze 4 miechy najpierw zaczne z 2 miechy aby miesnie sie przyzwyczaily a potem odzyweczki tylko co ??

185 cm
82kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
fukinhot dzieki ze sie polecasz nie omieszkam jezeli cos bede potrzebowal, I jeszcze raz chcialem wsyzstkim podziekowac.

A odnoasnie nog to nie robie nog bo mam problemy z kolanami i to glowny powod tego ale wiem ze powinienem no nie wiem moze i zaczne skoro mowicie tak w niewielkim stopniu machac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
jakie cykle wczesniej?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18302
Masz diete?
Co wczesniej brales?

Moge ci wymieniac co mozesz kupic
Mono, CP, bialko, gainer itp itd

Życie jest różne kwadratowe i podłużne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
Animal Stack<ph>,xpand+ aminokwasy+Animal Pomp....wow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
mhm tylko ciekawe gdzie niby tego Staka 1 ma dostac haha

napisz cos wiecej o sobie ,wg ankiety zamieszczonej w tym dziale , tematach podwieszonych
co myslisz,ze tu same wróżki siedzą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
banan jak sie szuka to sie znajdzie...sam nigdy nie testowałeś produktu co ty preferujesz?na siłe i mase wkońcu pracujesz w sklepie z odżywkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
ale co Ty z tym stosowaniem?
kolega nic prawie o sobie nie napisal - wiec czekam na wiecej info zanim co doradze, bo tak moglbym wypisac 50 roznych produktów

co do staka 1 - moga byc na jakis stronach, ale albo nie zostaly usuniete, albo ktos wyjatkowo; u glownego importera nie ma od dawna

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-05-23 00:13:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
yyyyyyy tak zapomnialem

mam diete taka w miare do tego bralem juz kiedys mono ale tu wielki**** jest nigdy wiecej, 2 cykl byl zlozony z 2x Cp duzych sila na lawce + 20 kg za***isty a potem kilka listkow TCM i to tyle.

trening pon rano srodarano piatek po poludniu

pon. barki kaptury
sroda klatka plecy
piatek lapska bic tric

albo nie wiem czy nie zrobic tak
pon barki kapruty
sroda klatka biceps
piatek plecy triceps ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
nie moge znalesc tej ankiety ciezko mi napisac cos jeszcze,

jak wspomnialem wczesniej nie cwicze juz dlugo wiec spadki sa

ale na oko lapsko 36,6
klatka 100
barki 45-47 jezeli dobrze mierze
przedramie 32
Rzadna rewelacja wiec smiech pisac trzeba cos z saba teraz zrobic d;latego pisze zalezy mi glownie na masie po czym nie hcce sie zalac za bardzo myslalem zeby jakis spalacz miedzy czasie dodac jeszcze moze Fata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Po pierwsze zadbaj o dietkę, po drugie jak masz jakies braki w niej to zadbaj o jej uzupełnienie -czyli odzywka bialkowa i/lub gainer.

Do dietki przydadzą ci się suple pro-zdrowotne -typu omega-3 gold olimpa, zestaw witamin i minerałów...

Jak to tjuz bedziesz miał w miare poprawnie skomponowane, to mozesz pomyśleć o jakimś stacku kreatynowym - i tu jest naprawde b. duzy wybór... zalezy od twojej kasy. Ale i tu mozna wskazać kilku faworytów.





Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2007-05-23 11:21:56

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
fukinhot

osobiscie sie zastanawialem nad xpandem moze nitro2 albo clout ?a ty co bys polecal a z gainerow i bialeczko co polecasz na baze ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plany na wakacje xp i cp

Następny temat

rozpiska z dawkowaniem

WHEY premium