SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch wszystko o nim!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1250
Trening siłowy na rzeźbę? Ja inaczej redukcje robiłem
Masówka + dieta z ujemnym bilansem aklorycznym, ale białkowym zwiekszonym o 20% Pozdrawiam.

http://www.sfd.pl/temat262068/ - Barki&Plecy by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat269838/ - Klata by Krzychu
http://www.sfd.pl/temat270595/ - Nogi by Czawaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
mysle czy nie robic codzienie 8min ABS i tyle cwiczen ile jest w A6W tak zeby nie wpasc w monotonie i nieprzetrenowac brzucha co sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
AW6 mój 3 dzien juz mija.. zobaczymy co z tego będzie bo z trzymaniem dietu u mnie ciężko

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
streku - no to nie rób A6w bez diety ... gowno beddziesz z tego miał lepiej zadbaj o dobrą diete i dopiero rób..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Nie napisalem ze nie ma diety a także nie napisalem ze nie mam 2xTSE
Tylko ze u mnie cięzko z dięta ale walcze ostro duzo bialka i śladowe ilosci tłuczu i ww czas pokaze Pozdrawiam

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
ja robie mase i robie brzuch a co płaski jest ale kaloryfera nie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Sorki za błędy pisze Tu jak analfabeta

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
po swoich obserwacjach doszedlem do wniosku ze to jest najlepsze cwiczenie na dolne partie brzucha UNOSZENIE NÓG W LEŻENIU NA SKOŚNEJ ŁAWCE dobre moim zdaniem do uzupelnienia np A6W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318
Czy ktoś pomocny i znajacy sie na rzeczy moglby napsac jak trzeba cwiczyc na poprawienie szybkosci i sily m. brzucha. Czy lepiej robic jak najszybciej powtorzenia czy robic powoli z jak najwiekszym obciazeniem?Ile mniej wiecej powinno byc powtorzen w serii?
Z gory dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 318
to co, nikt nie pomoże?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śila na klacie

Następny temat

Problem z przedramieniem!

WHEY premium