SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch - redukcja tłuszczu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
Hm, przymierzam się do zakupu ławki, żeby ćwiczyć. Chciałbym się głównie skupić na brzuchu i chciałbym prosić o jakieś rady, jaką ławeczkę powinienem kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
Tzn. chodzi o to, czy są jakieś różnice między nimi, bo nie chciałbym wyrzucić pieniędzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
I kolejne pytanie: czy możliwe jest, że pomimo przestrzegania zasad żywieniowych, nie jedzenia śmieci typu: chipsy, słodycze, ciast, napojów gazowanych typ cola, itp. zwiększał się poziom tłuszczu? Nawet pomimo biegania? Bo odniosłem takie wrażenie, co prawda nie biegałem miesiąc bo robiłem ten absII, biegam teraz od 5dni i mam wrażenie jakby tłuszcz na brzuchu się powiększył (chyba, ze to juz moje chore fanaberie ;])
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
A właśnie, co do twarogu, który jem po bieganiu na noc. To jest jakis minimalny odstęp czasowy od biegania do zjedzenia twarogu, czy można od razu po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
Heh, walcze dalej ;]
Chciałem zapytać osoby w temacie, które i biegają i coś masują, czy lepiej biegać z rana aeroby? (pytam ponieważ czytałem, że poranne bieganie jest troche lepsze niż pod wieczór, zw. na to, że organizm spala jakby więcej tłuszczu, czy dłużej?) i ew. później masować, czy lepiej masować a dopiero po iść biegać? i czy po ew. siłce mógłbym biegać swój hiit? czy raczej nie, i spokojnym truchtem, ok. 1h?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 522
nie można robić tych dwóch rzeczy jednocześnie, nie jest to możliwe, albo masujesz, albo redukujesz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
uu, czyli co, odpuscic biegi rano? a zacząć tylko masować? bo przyznam, ze załozyłem sobie, iż rano będe biegać a gdzieś ok. 19 ćwiczenia siłowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
chciałbym mieć taki brzuch jak ty masz ;))) imo przypakuj i będzie dobrze ;)

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
a gdybym tak robił na przemian masowanie/hiit/masowanie/hitt, 4 dni w tygodniu masowanie, 3 biegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 116 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 715
Za waszą radą postanowiłem trochę 'przypakować' w gorę, tzn. konkretnie chce coś zrobić z klatką, żeby jakoś poszła trochę w przód i postanowiłem robić coś takiego, nie jest to pewnie idealny plan (prosiłbym o rady)

DZIEŃ 1 - KLATKA
- Wyciskanie sztangielek na leżąco 10 x 12
- Rozpiętki na leżąco 10 x 12
-Podnoszenie się na drążku, nieregularnie przez cały dzień

DZIEŃ 2 – Biegi
-Hiit – ok. 20 minut 2m. trucht/1m. sprint/1.5m. trucht/1/1.5 – do końca

DZIEŃ 3 – KLATKA
-Wyciskanie sztangielek na leżąco na ławce ukośnej 10x15
-Wyciskanie sztangielek na siedząco na ławce ukośnej 10x15
-Podnoszenie się na drążku, nieregularnie przez cały dzień

DZIEŃ 4 – Biegi
-Hiit – ok. 20 minut 2m. trucht/1m. sprint/1.5m. trucht/1/1.5 – do końca

DZIEŃ 5 - Przerwa

I tak w kółko ;]

Myślałem żeby do tego dorzucić A6, opinie skrajne jednak więcej pozytywów niż negatywów, a ćwiczenia na brzuch na skośnej mam wrażenie, że nadwyrężają kręgosłup. Chyba, że nie? wtedy pokombinuje coś z ławeczką.

Oprócz 'przypakowania' zależało by mi żeby zgubić trochę tłuszczu z brzucha, niewiele bo niewiele ale jednak chciałbym się go pozbyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść na masę bez pryszczy

Następny temat

Skuteczne Odchudzanie Po 30-tce

WHEY premium