SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch, co teraz

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661


Witam, mam pytanko, bo zbliża sie lato, i pozatym ze trzeba masy nałapac (w moim wypadku bardzo wskazane) to wypada miec jakąs kratke na bzuchu. Jakies 3 tygodnie temu skonczylem a6w, i teraz zastanawiam sie co dalej. brzuch nie jest rewelacyjny, jednak mimo wszystko z a6w jestem zadowolony, bo wczesniej byl on poprostu typowo płaski. Zastanawiam sie teraz czy szarpac sie na ABS II czy lepsze są cwiczenia na siłowni na maszynach, twisterze, oraz tradycyjne katowanie brzucha na drążku i ławce skośnej. Zamieszczam aktualne fotki brzuśka. Prosze o pomoc, zakłóżmy ze chce wyrzeźbic go w ciągu 4 miesiecy - co polecacie?

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
Polecam ćwiczenia na siłowni, brzuszki z obciążeniem, unoszenie nóg w zwisie.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
PS zdjecia sa na niestety spince ;/ (gdyby tak wygladal bez to bylbym calkiem zadowolony)

'Jedno tylko zabija marzenia - strach przed porażką...'

Jeśli pomogłem to prawy dolny róg zawsze mile widziany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220108
no właśnie. Wieć tylko ćwiczenia siłowie. 3x w tygodniu powinno wystarczyć. np:
Spiecia brzucha 3x20 pow
Unoszenie nóg w zwisie 3x15-20 pow

Możesz próbować z obciążeniami jak sie czujesz na siłach.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62311 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777736
jeśli już brzuch chcesz ćwiczyć to wszystkie jego "części" poza tym jeśli masz dietę typowo masową czyli z nadstanem kalorycznym ciężko bedzie wyhodować kratę na brzuchu , ponadto żeby była ładnie widoczna trzeba zejść do niskiego poziomu tłuszczu a u Ciebie nie ma z czego schodzić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do oceny!, FBW do oceny!

Następny temat

Brzuch, co teraz robic?

WHEY premium