SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bronxman vs. boruta

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PT-91. Masz rację - wszyscy uderzacze uczą się walki w parterze, a chwytacze uderzen. I w tym kierunku idą nowoczesne sztuki walki
boruta, pal lache, dzieciaku. Chyba nie zaprzeczysz ze uwazasz bjj za najlepszy styl walki?? No to czemu pyskujesz? Poza tym, jak masz cos do mnie osobiscie, namiary znasz.
bruce - jakby ci to powiedziec, czlowiek ktory mial bana na forum, a bierze w nim udzial po to by tylko obrazac innych nie powinien nikomu mowic co jest wskazane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sluchaj tchorzu. Jak cos do mnie masz do przyjedz albo zamknij sie.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie

Zmieniony przez - Boruta w dniu 2002-01-25 23:23:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda bo własnie wybieram się do Poznania myślałem że będziesz , no coż to pewno następnym razem.
A co do dyskusji to ważne jest co ćwiczysz i kim jesteś, charakter i wyszkolenie. Popatrzcie na inne dyscypliny nikt nie zawęrza treningu do jednej dyscypliny i np. sprinterzy mają budowe kulturystów a biegają jak małe samochodziki, bo oprócz nauki biegania ćwiczą ćwiczenia siłowe , areobowe basen i weile innych które niechcą zdradzać bo to jest właśnie klucz do sukcesu. I do tego co ćwiczysz czy to komtetka czy coś innego to sukces przychodzi tylko wtedy gdy masz talent ,predyspozycje i twój charakter wola w dążeniu do osiągnięcia celu i niezmordowany upór. A MISTRZEAMI ZOSTAJA TYLKO NIELICZNI I NIE NA DŁUGO BO WYPIERAJĄ ICH NOWIE BARDZIEJ EXPANSYWNI.Pozdrawiam wszystkich narazie

Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3665
boruta co krwa z tymi turniejami bo narazie potrafisz tylko dobrze nawijać. bierz przykład ze swoich obecnych idoli. oni niesiedzą przy klawiaturkach tylko walczą!!! co to duży problem??? kamera mała sala i jakiś sponsor. niebuj sie ludzie sami opłacą sobie dojazd i nocleg. ale to musi być coś oficjalnego a nie jakaś nawalanka w barze. trzeba działać! działać! i jeszcze raz działać! pozdrawiam.

ola! BIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ W TAŃCU RUCHU WYPOCZYWAĆ!

"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Może się spotkacie na czasie i obgadacie sobie sprawy na bieżąco ? Szkoda trochę przestrzeni dyskowej na SFD na takie teksty.
Moje obserwacje (poza wulgaryzmami wręcz trudnymi do pojęcia) są takie, że nikt się nie kwapi do walki gdziekolwiek i z kimkolwiek.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 53 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5301
Fighter, a dlaczego myslisz, ze ktos moze chciec walczyc ?
Co innego udowadnianie wyzszosci stylu a co innego walka o pietruszke. Czy gdyby Boruta z Bronxmanem spotkali sie na macie, zwyciestwo ktoregos z nich udowodniloby, ze mial racje? Nie, udowodniloby, ze jest lepszym zawodnikiem. I nic wiecej. Na roznych forach siedze juz od prawie 2 lat i w tym czasie pamietam tylko jedna dyskusje ktora skonczyla sie na macie. Dlatego tego typu odgrazanie sie...
Wojtek

Zmieniony przez - WAR w dniu 2002-01-29 16:19:39

Teoria jest praktyką bezradnych
Blade Brothers Member

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Droga Olu. Jesli jeszcze nie zauwazylas to to nie ja tu umikam walki,

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 53 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5301
Drogi Pawle
jezeli nie dostrzegasz mojego podpisu, doradzam wizyte u okulisty. Nie leczone, schorzenia oczu moga prowadzic nawet do slepoty.
pozostajacy w trosce
Wojtek

Teoria jest praktyką bezradnych
Blade Brothers Member

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
))))

War radzilbym sie przyjrzec dokladnie kto jest Ola a kto Wojtek ;))))

bo cos ci sie po***alo

Boruta mowil do Oli (Pompki ) a nie do ciebie.

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3665
a ty boruta jak zwykle swoje. nienapisałam że unikasz walki, ale chodzi mi o jakomś rywalizacje w zawodach np. wg zasad bjj, a nie o jakieś tajemnicze pojedynki w zaułkach.

ola! BIEGAĆ SKAKAĆ LATAĆ PŁYWAĆ W TAŃCU RUCHU WYPOCZYWAĆ!

"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Widzieliscie Teleexpress?

Następny temat

Zdjecia z bytomskiego turnieju

WHEY premium