SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bronxman vs. boruta

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nareszcie wrocilem z ukochanej podrozy, to drogi Lidonku pokaze Ci co to znaczy prawdziwy twardziel.
Do tej pory uwazalem ze z takimi gowniarzami nie ma co sparowac.
W dodatku proponowalem Ci
walka bez uderzen w jaja i oczy
Tylko to ty wielki koks chcesz walczyc ze sprzetem
No problem tylko ze nie wyszedlbys z tego caly. Jak mowi moj Instruktor lepiej odpuscic niz dac sie poniesc urazonej ambicji i kogos zabic.
Skoro tak bedziesz mial neutralny grunt

W****iles mnie facet. Dostaniesz od Boruty i odemnie.
dawaj namiary leszczu
podaj sobie reke z Jokerem

Renegat


Zmieniony przez - Renegat w dniu 2002-02-01 15:05:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześc Boruta , mam pytanie bedę w poznaniu również za tydzień czy jest szanasa że ty również będziesz???

Rickson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Renegat jednak niestchurzył :)Pewno był w Gracie Barra na przeszkoleniu i Lidonek dostanie w******l

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawaj namiary
dokladne tylko

napewno przyjade
Jestem do twojej dyspozycji natychmiast

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
neutralny grunt znasz takowy?
Znajdziesz mnie na Metnera 16 Nad Odra

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W tym miesiacu nie. Mysle ze od nastepnego bede regularnie bywal.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spotkamy sie w Bydgoszczy 17 marca,przy stadionie Zawiszy.Moze tym razem przyjedziesz.Jesli niepasuje-no bo wiesz Wielkanoc niedlugo...to jestem otwarty na propozycje.Ja tez kiedyś zbłądzilem renegat ale ktos mnie nawrócił i teraz wiem ze niemożna nikogo lekcewazyć.A więc albo jesteś dobry w te klocki albo nienormalny,bo ja rodziny niemam i zrobie wszystko zeby cie uwalic,wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
termin pasuje
zwolnie sie z roboty
Co do Wielkanocy ( swiat nie obchodze nie mam czasu)
uwalic?
zapewniam Cie ze jestem dobry w te klocki
licze ze ty również
zrobisz wszystko polamiesz nogi, rece ;)) hehe
spokojnie nie zrobie Ci krzywdy, jak powiesz dosyc to skoncze.

Renegat




Zmieniony przez - Renegat w dniu 2002-02-02 17:08:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to tyle.

Zmieniony przez - Renegat w dniu 2002-02-02 17:10:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7061
Renegat wez kamere to pozniej KAIN zrobi niezly teledysk z Toba w roli glownej ))
nazwiemy go np: "The SFD Dream", bo ten Boruta vs. MRad powinien byc: "The Beginning"
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Widzieliscie Teleexpress?

Następny temat

Zdjecia z bytomskiego turnieju

WHEY premium