SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Branie odżywek a dziwne osłabienie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
Witam piszę bo zaczęło mnie to zastanawiać a mianowicie zakupiłem activelab nitro caps activelab beta alanine trec tribulon zacząłem to brać i odczuwam brak sił ruszam sie jak mucha w smole słowem nic mi sie nie chce...na treningu czuje się jakbym nie miał sił mimo że siła mi nie spadła... Czy ktoś może to wytłumaczyć w sposób racjonalny dodam że jestem na redukcji. wcześniej było wszystko ok, do tego jeszcze zacząłem brać przed posiłkiem thermo speed extreme. Jakbym mógł napisać swoje wyobrażenie to takie jakby mnie coś hamowało żeby uwolnić siły i moc. Może głupio piszę ale takie mam wyobrażenie żeby to jakoś opisać. Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1203 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25548
czasami nie zmieniales cos z weglami w diecie?

Duramen

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
jak wyżej jak obciąłeś zbyt dużo węgli to mozliwe że stąd takie odczucia, suple bardziej mogłyby Cie pogonić jakbyś przesadził z ilością ;p

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
też nad tym myślałem a po treningu czuje się wypompowany strasznie czuje się po prostu zmęczony... jeszcze można się w czymś doszukiwać przyczyny panowie? ktos mial podobne doswiadczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
a byłeś już kiedyś na redukcji?? jak wtedy to wyglądało? może przesadziłeś troche z obcięciem kalori
zawsze na redu jest mniej energi. A próbowałeś jakieś przedtreningówki?
ja miałem tak ze jak bete brałem to po niej strasznie osłabiony się czułem przez jakąś godzinke, nie wiem czemu, później to mi przechodziło ale fatalne uczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
Pierwszy raz takie , może faktycznie za bardzo przyciąłem węgle, pierwszy raz mam takie uczucie że jest opcja że po beta alaninie bede obserwował organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Może cukier sobie zbadaj. Najlepiej jak znasz jakiegoś cukrzyka to zrobisz to za free

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 750 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2689
cukru nie uzywam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Yy. Ale mi chodzi o cukier we krwi. Nie trzeba używać cukru żeby go mieć w krwi. Glukoza jest to główne źródło energii

Zbyt mały poziom powoduje:
upośledza czynności komórek nerwowych oraz sprawność mięśni powodując zaburzenia pamięci, zawroty głowy, niepokój, agresywność, osłabienie, słabość mięśni, ciągłe zmęczenie, problemy z koncentracją i zaburzenia pracy serca.

Przy zbyt dużym poziomie objawy są podobne.

Zmieniony przez - Kaziupir w dniu 2014-06-08 18:25:02

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozcięty palec

Następny temat

plyta philos

WHEY premium