SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brand New Kreweta, czyli startując od pulpeta ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Ogromne gratulacje dla Ciebie i Szefowej Niesamowita przemiana, odbiera mowę Wypocznij, zregeneruj siły i baw się dobrze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4404 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 64909
WOW! Ale się z Ciebie laska zrobiła

Widać, że solidnie wykorzystałaś spędzony tu czas Gratulacje dla Ciebie i Pani trener - świetny team to i super-świetne efekty

Baw się dobrze

“It does not matter how slowly you go so long as you do not stop”

3. Obecnie: FAT OFF- TEST http://www.sfd.pl/Moni__DT__cause,_like_it_:_-t956247-s17.html#post1

2.PRZEMIANA 2013: http://www.sfd.pl/Konkurs\_Moninkaaa-t933927.html#post7

1.Początki: http://www.sfd.pl/Moninkaa__REDUKCJA-t883490.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Krewetka zaczynałaś tak jak ja w sklepie "nie ma już dla Pani rozmiaru " a teraz możesz sobie przebierać i we wszystkim będziesz super wyglądać. Życzę miłego i zasłużonego odpoczynku i równie super figurki na zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Rewelacyjna zmiana i GRATKI jeszcze raz dla Ciebie i Izy kawał dobrej roboty

Zmieniony przez - annawcz w dniu 2013-07-10 14:12:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
Krewetko, jesteś wspaniałą inspiracją! padłam z wrażenia, gdy zobaczyłam efekty Twojej przemiany, wyglądasz BOSKO!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25773
jestem pod wielkim wrażeniem Twojej przemiany, siły woli i ciężkiej pracy, gratuluję i życzę udanych wakacji!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Krewetko, udowodniłaś swoją postawą, że nie ma rzeczy niemożliwych i można osiągnąć każdy cel ciężką pracą
..i dalej Ci zazdroszczę tych obleśnych mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
Krewetka, to moj ulubiony komentarz dla panien, ktore sie brzydzą muskli :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
Krewetko podziwiam, szanuję, reklamę robię, bo chciałabym zarazac ludzi twoim zapałem i walką. Wyglądasz olsniewajaco, życzę udanych wakacji. P.s. z daleka widać, że bardziej kobieco się czujesz teraz niż kiedyś ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja i brak efektów - Help me!!!

Następny temat

30-letnia skinny fat z diastasis

WHEY premium