SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brand New Kreweta, czyli startując od pulpeta ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Przejrzałam Twoje dzienniki i przemiana jest niesamowita i Ty jesteś neisamowita:) Gratuleje!
Olej te Laski co Cie krytykują- nie mają do tego prawa i podstaw!
Rewelacja i wielka motywacja dla wielu, m.in. mnie:)
Może niedługo też założę swój dziennik, jak wygram ze wstydem

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1924
Kreweteczko jesteś zayebista!
Wzruszyłam się czytając Twoje podsumowanie, tym bardziej że stoję na krawędzi i Twój post jest kolejnym znakiem dzisiejszego dnia i dni ostatnich że czas już na mnie, póki jeszcze żyję :)

Jesteś dla mnie ogromną inspiracją i chyba muszę sobie wyryć/wypalić/zabetonować na głupim mózgu Twoje zdjęcia przed i po, żebym zawsze miała je z tyłu głowy i żeby pchały mnie do działania.

Jesteś super <3
Też chcę być super!

Zmieniony przez - Anarkali w dniu 2013-10-17 19:50:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Przemiana rewelacyjna. Dobrze wiem ile to kosztuje ciężkiej pracy i wyrzeczeń, zatem chylę czoła z pełnym podziwem Życzę dalszych, równie spektakularnych, sukcesów.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2571
gratuluję fantastycznej przemiany
btw. koszulka genialna

Zmieniony przez - Ida_7 w dniu 2013-11-09 03:05:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1022
Gratulacje! Twoja przemiana sprawia, że odzyskuję wiarę w to, że ja też jeszcze mogę być szczupła, i że nie wszyscy w tym kraju to oszuści. Wszak trafiłam również na mnóstwo pseudo dietetyków, którzy pomogli mi zszargać moj metabolizm do zera, przez co w kółko traciłam pieniądze i wiarę w siebie. Jeszcze raz ogromne gratulacje , jesteś moim wzorem, który będę gonić, i który będę podziwiać chyba do końca moich dni. Ogromne gratulacje, i dziękuję Ci za to ze chce Ci się zaglądać do moich pierwszych pokracznych postów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 430
jestem pod wrażeniem,gratuluję z całego serducha :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja również jestem pełna podziwu. Jesteś wielką inspiracją dla wszystkich forumowiczek :) Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31
piekna praca brawo!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 242
Cudownie Cudownie Cudownie ! Jesteś moją motywacją, ustawiam Twój post na stronę startową ! To ide do ćwiczeń, u mnie tylko albo aż 10 kg ale denerwuje mnie to że nie widzę postępów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1473
Krewetko, ilekroć patrzę na Twoją przemianę, odbiera mi mowę :) Wzbudzasz mój najgłębszy podziw za determinację i efekty. Tak trzymaj!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja i brak efektów - Help me!!!

Następny temat

30-letnia skinny fat z diastasis

WHEY premium