SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak zrozumienia ze strony ludzi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 511

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Dla wielu osób zauważyłem ,że agresywnie lub w paskudnie chamski sposób traktują problem związany z niskim wzrostem bo sam jestem niski mierząc 177 cm i utrudnia pod względem fizycznym znaleznieniem partnerki bo przeważnie kobiety wolą .Średniego wzrostu mężczyzn lub wysokich .
Z twarzy nie jestem wcale atrakcyjny ale brzydki też nie .Normalnie wyglądam nic dodać ani nic ująć.Na portalach randkowych przeważnie wielu dziewczyn szuka mężczyzn +180 lub z dużymi zarobkami.
Na internecie to od ludzi doznałem obelg i chamskiego zachowania ze strony innych .Brak kompletnej zrozumienia ani kszty.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 141 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3489
Ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12064 Napisanych postów 160511 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234651
oki, tylko co ma z tym wspólnego forum sportowe?
Rozumiem, ze wybrales dzial zdrowie, wiec pewnie szukasz rozwiazanie problemu. Tutaj jedyne co mozemy zaproponowac to rozmowa z psychologiem. Nie oczekuj, ze znajdziesz zrozumienie w swiecie socjal mediow, gdzie kazdy stara sie wygladac idealnie, niejednopkrotnie pokrecajac swoje zdjecia do maksimum, aby zatuszowac kompleksy i niedokonalosci. Sam nie raz widze znajome, ktore na zdjeciach w socjalach wygladaja tak, zw w rzeczywistosci bys ich nie poznal.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
177 cm to żadna tragedia sam mam 178 i nigdy nie było problemu znaleźć babę.
Możesz winić cały wszechświat ale co z tego jak społeczeństwa nie zmienisz ale siebie już możesz i skup się na tym co możesz ulepszyć by zwiększyć swoje szanse a nie na tym nad czym nie ma żadnej kontroli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 244 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45729
Ja mam 169 i jakos żyję. Fakt, że w Polsce społeczeństwo jest raczej wysokie zle znajdzie się sporo niższych niż ty. Na pocieszenie powiem Ci, że statystycznie niscy ludzie dluzej żyją...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33097 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Nie przesadzaj bo to tylko wzrost , mam 43 lata i 164 cm i w zyciu by mi nie przyszło do głowy zeby mieć jakiś kompleks wzrostu , za małolata przebierałem w dziewczynach i to raczej w tych ładnych a nawet miałem dwie dziewczyny pół głowy wyższe :D ( miałem mega gadane i ponoć fajny charakter a to działa na ludzi ) aktualnie mam żonę od 20 lat , zdrowe dzieci , pracę marzeń, zabezpieczenie finansowe, prowadzę firmę i wzrost nigdy w niczym mi nie przeszkadzał . Zmień myślenie bo skoro głupi wzrost cie dobija to co zrobisz jak poznasz problemy dorosłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 57 Wiek 35 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 6078
Co 177cm ? I Ty się użalasz ? Przecież nie jesteś niski ja mam 1cm mniej.
Zbuduj więcej masy mięśniowej to i wizualnie będziesz wyglądać na wyższego.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Szacuny 545 Napisanych postów 1471 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20858
To już X temat który zakładasz, na temat wzrostu. Tak jak powyżej, to kwestia do psychologa, a nie na forum sportowe. Ubolewam nad taką mentalnością, ponieważ takie forum jak to, które jest wiekowe, niesie za sobą kilkukrotnie większą wartość, niż jakieś śmieszne portale randkowe czy podejście ludzi do traktowania pieniędzy czy wyglądu, kompletnie bez honoru i godności... Nie oczekuj pocieszenia, ani tego czy moim zdaniem 180cm czy 160cm jest lepsze, a po prostu popracuj nad sobą. Osobiście nigdy nikt mi kitów w życiu nie wciskał i nie wciśnie, ale czasy się tak wypaczyły przez te lata, że ludzie szukają uznania w internecie, zamiast po prostu samego siebie docenić.
Zdolność krytycznego myślenia i świadomości to porażka w dzisiejszych czasach, w PL widać to dobitnie.


Zmieniony przez - witorrr98 w dniu 2023-11-14 13:04:17
3

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Rafal88i
Co 177cm ? I Ty się użalasz ? Przecież nie jesteś niski ja mam 1cm mniej.
Zbuduj więcej masy mięśniowej to i wizualnie będziesz wyglądać na wyższego.


To jest niski wzrost .Niski wzrost u faceta to poniżej 180 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43520
Z historii twoich tematów wynika, że masz autyzm i nie skorzystałeś/przerwałeś współprace ze specjalistami, psychologiem i psychiatrą. Można przypuszczać, że forma niestacjonarna nie jest wystarczająca i można by było rozważyć leczenie stacjonarne
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak zacząć morsować?

Następny temat

Skarpety kompresyjne

WHEY premium