SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadgryzanie wewnętrznej strony policzków

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
Mam taki problem, że gdy się denerwuję, nieświadomie gryzę wewnętrzną stronę policzków, przez co wiecznie w ustach mam rany. Nie wiem jak sobie z tym poradzić, bo to się "samo robi", wystarczy chwila stresu...
Czytałem, że takie nadgryzanie może prowadzić do raka. Czy ktoś ma coś podobnego? Co robić, żeby przestać?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no czesta sprawa ... walczyć ze stresem , pilnowac się , ewentualnie włożyć sobie wkładke jak mają bokserzy żeby nie przygryzać

MORSICATIO BUCCARUM się tak nazywa twoja przypadłość ...

do raka - no jak najbardziej - kazde powtarzajace sie drażneinie moze prowadzic do raka - a z alkoholem i papierosami to już wielokrotnie większa szansa

dodam że źle wykonane uzupełnienia protetyczne tez mogą prowadzić do RAKA
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
A czy są jakieś środki do leczenia ran wewnątrz jamy ustnej?

Zresztą - gdy jakiś czas nie nadgryzam, rany po jakimś czasie leczą się, natomiast wyskakuje w środku jakaś ?krostka?, która swędzi, więc siłą rzeczy w końcu ją przegryzę, nawet niechcący. A wtedy rana pojawia się od nowa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
możesz plukać jamę ustna szałwią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no płukac mozesz ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
a ja tez czesto sie zetak powiem skube w srodku ust:D:D ale nie do krwi tylko tą wierzchią wartwe ciul wie jak to anzwac naskórka zjeżdzam zembami:D: ale widze ze dzisiaj ta zucam skoro moze doprowadizc do raka.Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Syfy i solarium

Następny temat

magnez - dawkowanie

WHEY premium