SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak wzwodu co zrobic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Oki dzieki wolalem spytac bo caly w nerwach jestem chcialbym zeby juz bylo ideolo i zadnych glupot juz nigdy mam nadzieje ze nie zrobie a hcg w razoe co na masyepny dzien po ostatnim biciu propa tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
HCG daj 3 dni po ostatnim propie.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Dziekuje bardzo za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Rozrobione HCG trzymaj w lodowce do nastepnej iniekcji,pisze bo nie wiem czy o tym wiesz
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Wlasnie czytalem ze trzeba trzymac w lodowce to tak zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Witam.mam pytanie bo mam taka sprawe z tym propek jak wczoraj bralem czulem sie lepiej dzis od rana dobrze sie czulem a teraz przychodzi wieczor i znowu masakra jakos sie denerwoje wszystkim znowu brak wzwodu i niewiem czy za malo tego propa czy poprostu przez pare dni tak bd i sie unormuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Pomozecie eh ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co Ty chciałeś po jednej ini?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Nie tylko tak pytam wczoraj juz drogi byl i czulem sie lepiej i dzis tak znowu jakas masakra dlatego zapytalem a jakies witaminy brac albo cos do tego czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3784 Napisanych postów 18461 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205601
Podejrzewam że brak wzwodu w Twoim wypadku może być na tle psychicznym za bardzo o tym myślisz...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl prop plus wino

Następny temat

wyniki na cyklu 5 tydzien czy wal?

WHEY premium