SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak wzwodu co zrobic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
androlog
No oczywiscie trzeba wyliczyc indeks wolnych androgenow w wartosci %, zeby poznac jak bardzo uszkodzil sobie jadra.


Jądra nie są uszkodzone tylko nie pracują. a konkretniej to przysadka leży bo nie ma LH.

Każdy androlog czy endokrynolog powinien poczytać to forum, dużo można się dowiedzieć i dokształcić.

Ja nie rozumiem, po raz kolejny widzę jak ktoś się załatwia deką, po cholera to brac skoro jest mnóstwo innych środków.

Dawidasmidas to typowa depresja przy niskim testo, będzie się nasilać i zmniejszać aż prop zacznie działać.. Obyś wbijała to co na nim pisze z prawidłowym stężeniem.

"Jesli popelnicie blad i w zlej kolejnosci bedziecie go stymulowac, to stanie sie kolejnym naszym pacjentem przed ktorym ok. pol roku do roku terapii u urologa lub androloga. Tak przynajmniej wynika z moich doswiadczen w pracy. "

Ale dokładnie tak "pracują" większość lekarzy! Leczą w nieskończoność

Dawidasmidas jeśli endokrynolog czy też androlog Ci powie, że masz uszkodzone jądra od sterydów to chyba od razu możesz mu podziękować

Androlog to jest właśnie bardziej od uszkodzeń jąder, różnych stanów zapalnych itp ale endo czy andro to chyba obojętne, ważne żeby wiedział co robi.



Zmieniony przez - BANanana w dniu 2016-05-21 08:47:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 973
Stary, powiem Ci szczerze, ze wybor lekarza jest bardziej skomplikowany niz wyleczenie Cie. Masz generalnie pare opcji:

1. na NFZ bezplatnie: idziesz do lekarza ogolnego (nawet dzis) i mowisz mu cala prawde. Jak zaczniesz cos krecic, ze wszystko ok,ale tylko Ci nie staje, to dostaniesz recepte na Maxigre i na tym sie skonczy. Opowiedz wszystko jak bylo i jak jest i popros sam o skierowanie do endokrynologa. Niestety Fundusz nie ma umowy z andrologami, wiec do androloga nie dostaniesz. Jest jeden dobry urolog, ktory jest rownoczesnie andrologiem (ja tez tak robilem specjalizacje) - dr Otulakowski. Musialbys sprawdzic czy przyjmuje na NFZ jako urolog i jakie ma terminy. Jak miesiac czy dwa, to zamiast do endokrynologa, wez skierowanie do urologa i zapisz sie do niego (moge do tego czasu zdalnie probowac Ci pomoc). Jesli nie przyjmuje na NFZ, to idz do endokrynologa. Ostrzegam, ze mozesz czekac ok. pol roku na wizyte. Plusem takiego rozwiazania jest to, ze 98% badan wykonasz bezplatnie. Endokrynolodzy to dobrzy specjalisci, ale mam paru kulturystow, ktorych mi przyslali, bo hormony juz normie, a penis dalej nie staje i przychodzi pacjent z liscikiem od endokryno "Andrologu, prosze, czaruj"... Zazwyczaj sa to osoby po takich suplach i testo z zewnatrz, ze zamiast krwi, to plynie chemia. Wez pod uwage rowniez taka ewentualnosc.

2. Prywatnie za kase: tu bym uderzal do androloga, ktory otwarcie pisze w internecie, ze obok leczenia nieplodnosci (nasze glowne zadanie), leczy tez zaburzenia erekcji (kazdy andro to robi, ale sa tacy, ktorzy glownie nieplodnosc, bo bardziej im to wychodzi). Dobrym specjalista w Poznaniu podobno (tak sie u nas mowi) jest dr Kurpisz lub Otulakowski. Jest jeszcze paru innych w Poznaniu, ale nie slyszalem nigdy o nich. Nie zdziw sie, ze Twoj androlog bedzie rownoczesnie ginekologiem. Tak jest bardzo czesto, bo nie wolno nam w Polsce byc tylko andrologami (ja np. jestem urologiem i seksuologiem klinicznym dodatkowo). Ceny u andrologow prywatnie 100-200 za wizyte.

3. Prywatnie do endokrynologa. Tez mozna i pewnie wyleczy, bo ma wiedze, ale jak nie da rady z sama erekcja, to wysle do nas. Ceny podobnie jak u nas. Moze troche nizsze. Sensowny endokryn zbada Ci WSZYSTKIE narzady pod wzgl. hormonow, zeby dodatkowo wykluczyc powiklania Twoich terazniejszych problemow; androl skupi sie na naprawie funkcji jader, przysadki i erekcji.

Teraz tylko Twoja sprawa jaka podejmiesz decyzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Witam zapisalem sie na srode do endykronologa prywatnie niestety 180 zl za wizyte ale podobno bardzo dobry no i najszybciej termin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Pan doktor bolko ppdobno bardzo dobry i polecany edykronolog w srode pojde pokaze mu tez te wyniki co robilem powiem mu cala prawde co i jak i mam nadzieje ze uda mu sie mnie poskladac w calosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Jedynie nie wiem czy brac caly czas tego propa do srody ? I ciekawe ile badan bd musial zrobic mam nadzieje ze ogarne finansowo bo za te lh fsh prolaktyna estriadol i testosteron dalem 180 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Z wzwodem mam tak ze rano jeszcze w miare dziale a wieczorem juz nie da rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 973
@BANanana: rozumiem, ze skonczyles medycyne i wiesz o czym piszesz gdy wypowiadasz sie o "uszkodzeniu" jader. Oswiece Cie - za produkcje testosteronu sa odpowiedzialne komorki srodmiazszowe Leydiga, ktorych dzialanie pod wplywem pewnej dawki (u kazdego innej) testosteronu z zewnatrz (plastry, zel, iniekcja) i nie tylko TST ulega zastopowaniu, wtedy ich blona ulega rozkladowi, co w medycynie okresla sie mianem uszkodzenia - z punktu widzenia patomorfologii jest to uszkodzenie komorki, z punktu widzenia andrologi uszkodzenie jadra lub gonady (to to samo).

Ale jasne, mozna lekarzowi podziekowac :) wolna wola :) tylko prosto z zawodow, treningow itp. biegniecie do Kliniki Medycyny Sportowej i mowicie mi (lub innym moim 2 kolegom), ze robiliscie blok/odblok itd. a tu nic. Jak kiedys opadl, tak nie stanal.

Wielki szacunek jednak za to, ze w wielu przypadkach potraficie pomoc i naprawde doceniam Was i szanuje za duza wiedze i efekty. Sam skorzystalem z duzej pomocy dwoch forumowiczow. Personalnie i za darmo. Akurat w innej kwesti niz erekcja, stad zobowiazalem sie do bezplatnych porad lekarskich na tym forum :) ale wybaczcie - medycyny za darmo uczyl nie bede.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Absolutnie nie mam zamiaru pouczać lekarza a także wchodzić w ostrą dyskusję bo jak to się mówi " nie dyskutuj z lekarzem o leczeniu".

Chcę tylko pewne rzeczy zasugerować aby pomóc autorowi bo taki jest cel, ale proszę nie kierować się zbytnio tym co piszę bo mogę się mylić i nie mam takiego doświadczenia jak niektórzy tutaj. Piszę tylko to co wiem i jakie ja mam doświadczenia z tym związane.

Bardzo przyda się Twoja pomoc czyli lekarza androloga tutaj na forum o ile jesteś otwarty i wciąż się uczysz a nie tylko bazujesz na wiedzy książkowej.

A co do autora to podjął dobrą decyzję ale co teraz z tym propionatem to musi się ktoś doświadczony wypowiedzieć.

Przypomniało mi się czyjeś powiedzenie " jak ja sobie pomyślę co ja wyprawiałem na studiach to ja się boję iść do lekarza " ale to w formię żaru i do nikogo nie pije.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 973
@Dawidasmidas: jesli ten lekarz ma na imie Pawel, to kojarze go z dwoch konferencji naukowych. Ma duza wiedze w swojej dziedzinie. Nie wiem ile problemow ze wzwodem juz wyleczyl, ale jak nie bedzie potrafil, to na pewno kogos dobrego poleci.

Jeszcze jedno - badz przygotowany na to, ze albo on albo ew. inny lekarz bedzie badal dokladnie Twojego penisa i jadra. Bedziesz dotykany w sposob, jaki bys pewnie nie chcial, lacznie z tym, ze lekarz wykona do dwoch ruchow jak przy masturbacji. Musi miec pewnosc, ze z mechanika pracia jest wszystko dobrze. Przezyj to normalnie i nie "utrudniaj", wtedy bedzie szybko i sprawnie.

Co do porannych wzwodow ja juz teraz bym Ci zalecal wykorzystac je do masturbacji lub seksu oralnego - te dwa rodzaje aktywnosci najlepiej stymuluja penisa. Trzeba dawac sygnal organizmowi, ze wzwod Ci jest potrzebny. Podczas terapii lekarz Ci powie jak czesto masz to robic lub ze wcale lub wg. uznania. Ja dobre efekty leczenia uzyskuje jak pacjenci sa stymulowani oralnie min. 3x w tyg. Wymaga to oczywiscie pogodzenia sie obu stron zwiazku, ze na poczatku moze nie stanac wcale.

Powodzenia! Trzymam kciuki, a jakbys mial pytania, to smialo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Ale czy na pewno za każdym razem gdy organizm dostaje syntetyczny testosteron jądra ulegają uszkodzeniu? Dawka różna u każdego oczywiście. Myślałem, że następuje tylko atrofia czyli kurczenie się komórek czyli upośledzenia czynności.

Dopiero napisałem, ze nie chcę dyskutować ale akurat ta kwestia nie daje mi spokoju


Zmieniony przez - BANanana w dniu 2016-05-21 10:43:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl prop plus wino

Następny temat

wyniki na cyklu 5 tydzien czy wal?

WHEY premium