SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak wzwodu co zrobic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
no ja skisłem,

nie podpisano.

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Prawda jest taka, że ci najbardziej kompetentni doradcy z tego forum uratowali więcej jajek koksujących niż ta garstka lekarzy, która koksującego nie traktuje jak osobę której trzeba pomóc tylko jak głąba, który powinien zadowolić się przeciętnym wyglądem i jechać na kurczaku, a jak brał to niech cierpi.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
androlog nadal czekam na odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Witam bylem dzis u endykrynologa i przepisal mi devikap krople i selenium and zinc i na spanie bellegrot mowi ze powinno to pomo i za miesiac mam isc na kontrole czy ktos zwal bral takie witaminy i komus to ppmoglo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile taka przyjemność kosztowała? W sensie wizyta u lekarza? Odpowiedziałeś mu co brałeś w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Wszystko mu powiedzialem jak bylo szczerze 180zl tylko teraz wam sie chcialem zaputac co wy o tym myslicie bo ja juz niewiem co robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Dał ci witaminki na przetrwanie miesiąca, z nadzieją, że problemy z wzwodem znikną za miesiąc.

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
j**łem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mama mi mówiła, ucz się synu ucz, bo albo zostaniesz księdzem albo złodziejem, księdzem nie jestem 180zł cudo Czekają Cię wizyty u Pana Dr. n. med. w stolicy, poznasz go po plakietce z imieniem i nazwiskiem którą nosi nawet po domu. A na poważnie skoro mówisz że jest już lepiej tylko erekcje mogły by być mocniejsze, to skocz zrób badania estradiolu i prolaktyny, leć dalej tego propka, po badaniach może wbijesz paczkę hcg, bo już jajka dawno nie pracowały, (o provi też można pomyśleć) a potem zrobi się porządne pct.

A ogólnie przeczytaj od początku temat, co Ci Modzi z działu pisali, tej wersji się trzymaj.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-05-25 15:21:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 973
zioekt zadałem pytanie na priv. Zaszczycisz mnie odpowiedzią?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl prop plus wino

Następny temat

wyniki na cyklu 5 tydzien czy wal?

WHEY premium