SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak wzwodu co zrobic

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 973
Co do mojej otwartosci - jestem bardzo otwarty :) inaczej ludzie by nie byli ze mna szczerzy, tylko zatajali najbardziej wstydliwe watki seksualne z ich zycia :) od Was tez sie duzo ucze i jestem za to wdzieczny. Z ksiazek juz nie, bo mam 3 specjalizacje i wole opierac sie na praktyce i kontakcie z drugim czlowiekiem. Nowosci i tak mamy na zjazdach.

A propos otwartosci, to kiedys zona mojego pacjenta pol roku po zakonczeniu terapii przyslala mi foto z penisem meza w pelnej erekcji i milion podziekowan od nich :D ale tutaj koles 3 lata bujal sie od gabinetu do gabinetu, az w koncu stracil nadzieje. Wtedy moja owczesna partnerka powiedziala, ze jestem "pierwszym heterykiem, ktorego zna, ktory zajmuje sie stawianiem pal zawodowo" :D oczywiscie zdjecie skasowalem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 973
O uposledzeniu czynnosci mowimy tylko wtedy, kiedy "wspomagacze", sterydy, jak zwal tak zwal, nie maja wplywu ZADNEGO na erekcje. Moze byc spadek libido, no ale za to odpowiada mozg, a nie jadro (choc ma udzial, ale wtorny). Mam tez pacjentow po TST, ktorzy maja erekcje takie, ze "cegle by przebili", ale zainteresowania wspolzyciem niekoniecznie. No ale tym sie zajmuje seksuolog.

O uszkodzeniu mowi sie natomiast gdy erekcja slabnie lub nie mozna jej uzyskac po podawaniu sterydow, TST itp. bo to juz jadro. I to wlasnie wtedy jadro daje cynk przysadce "sluchaj stara, nie ma chu** na mariole, nie produkuje, bo tu kolo se wstrzykuje, to ja pierd*** taka impreze". Wtedy przysadka podejmuje decyzje: "ta? Taki madry? No dobra, to lecimy z LH i FSH. Prosze bardzo.", a nie odwrotnie!

Jesli pacjent nigdy nic nie przyjmowal i jadra sa "cale i zdrowe", to odwrotnie. Przysadka z jakiegos powodu zj*****.

Mam nadzieje, ze w miare jasno to przedstawilem :) moim studentom oczywiscie tlumacze bez cenzury, zeby skumali na cale zycie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Dalej nie rozumiem.

Chodziło mi o upośledzenie czynności jąder.

" I to wlasnie wtedy jadro daje cynk przysadce "sluchaj stara, nie ma chu** na mariole, nie produkuje, bo tu kolo se wstrzykuje, to ja pierd*** taka impreze"."

Tak, jądra przestają działać następuje upośledzenie czynności jąder, atrofia a nie uszkodzenie jąder.

Nie ciągnijmy już tej rozmowy, dziękuję za próbę zobrazowania i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Atrofia to jest właśnie uszkodzenie jąder. Jak już to zostało napisane, kiedy komórki Leydiga przestają funkcjonować to następuje degradacja ich części.

Degradacja = rozpad = uszkodzenie


Zmieniony przez - KruQ w dniu 2016-05-21 11:34:23

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2132
Za duzo tego wszystkiego ide w srode do endykronologa powiem mu wststkoi jak jedynie niewiem co z tym propem ale bd bral.bo wydaje mi sie ze po nim lepiej sie czuje ogolnie od rana jest og wieczorem przychodzi jakas dziwna depresja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
KruQ
Atrofia to jest właśnie uszkodzenie jąder. Jak już to zostało napisane, kiedy komórki Leydiga przestają funkcjonować to następuje degradacja ich części.

Degradacja = rozpad = uszkodzenie




Zmieniony przez - KruQ w dniu 2016-05-21 11:34:23


to nie jest uszkodzenie, to jest zmniejszenie masy komórki, a ta masa może się potem znowu zwiększyć
jedynie o uszkodzeniu można mówić w rozumowaniu zmniejszonej aktywności

Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-05-21 12:05:38

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Zmniejszenie rozmiaru przez zanik komórek Leidiga, spowodowany między innymi rozpadem ich błon komórkowych.
Rozpad to nie jest wg Ciebie uszkodzenie? Jest. A to, że po odbloku komórki odzyskują sprawność to jest inna kwestia. A zdajesz sobie sprawę, że część z nich nigdy już nie odzyskuje tej sprawności i ulegają obumarciu?

Posłużę się taką analogią, ktoś Ci porysuje samochód to wg Twojego rozumowania on nie jest uszkodzony, tylko lakier zmniejszył swoją objętość i masę
2

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
wszystko jest w sferze domysłów, to ja mam inną analogię, ćwiczysz - zwiększasz objętość mięśni, ale nie ilość włókien, przestajesz albo ćwiczysz mniej intensywnie - objętość spada. czy to oznacza, że uszkadzasz mięśnie? (pomijając fakt, że tutaj wszyscy mamy bigoreksje i dla nas to jest uszkodzenie, prawie jak śmierć)

nie staram się jakoś chamsko teraz podważyć twojej teorii, ale jeśli masz jakieś bardziej szczegółowe info, nie wiem, badania i jesteś w stanie podesłać to chętnie się poduczę

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 973
Nie, no juz nie bierz tego, skoro z powodu brania tego wydasz zaraz wiecej niz 180zl za wizyte. To tylko pogarsza Twoj stan! Probuje to udowodnic od paru postow.

Ostatnia wzmianka o atrofii - nie jest ona uszkodzeniem tylko wtedy, gdy zachodzi wskutek nieuzywania organu, bo wtedy sie kurcza komorki. W jadrach nie ma takiej opcji, bo dochodzi do czesciowego rozkladu komorki. Temat atrofii zamkniety :)

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
No i nie ma co porównywać zmniejszenia masy mięśniowej po zaprzestaniu treningów, bo w tym przypadku to organizm po prostu wraca do swoich "naturalnych' rozmiarów, pozbywając się zbędnego dla niego balastu pożerającego masę energii, czyli właśnie nadbudowanej masy mięśniowej, która nie jest mu do niczego potrzebna. Zatem wszystko idzie w dobrą stronę z punktu widzenia organizmu.
Podawanie syntetycznych środków to jest sztuczna ingerencja powodująca takie a nie inne skutki uboczne. O rozpadzie (czyli uszkodzeniu) błon komórek Leydiga wiadomo nie od dziś a tutaj jeszcze pisze o tym lekarz - specjalista w tej dziedzinie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl prop plus wino

Następny temat

wyniki na cyklu 5 tydzien czy wal?

WHEY premium