SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak wzrostu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75
Witam,
Mam 16 lat i 3 miesiące, mój problem polega na tym, że nie rosnę i nie wiem co z tym zrobić. W 1 klasie gimnazjum miałem 168cm wzrostu i znajdowałem się na ok 88 centylu, aktualnie jestem w 1 klasie szkoły średniej i mam 170cm wzrostu i jestem na ok 20 centylu. Jestem załamany, odżywiam się zdrowo, długo śpię, nie piję nie pale, rozciągam się na drążku, kupiłem boostery hormonu wzrostu, tran, wapń, jem dużo białka i sporo się ruszam i trenuję z obciążeniem własnego ciała + sztanga. Jak tak dalej będzie to wypadnę poza skalę i już całkiem się załamie, w 3 gimnazjum mierzyłem 172, a teraz w średniej 170. Może znacie jakieś sposoby, albo doradzicie mi co zrobić, bo sam już nie wiem, dobija mnie jeszcze bardziej to, że ci od których byłem trochę wyższy lub równy, przerośli mnie po 5-20cm.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
BPLG, Ale jeszcze mam chyba szeroką miednicę, mam na niej trochę tłuszczu, więc mam nadzieję że to tylko mocno odstające boczki, ale miednica tak czy siak jest dość szeroka, a klatka wąska, a na to wpływu to już raczej nie mam, mam nadzieję że dojrzewanie naprawi jeszcze proporcje, teraz chudnę bo chcę zobaczyć czy to miednica czy tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
A ile twoi rodzicie mają wzrostu? Bo wzrost jest cechą genetyczną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to jest jedna sprawa inna dziwna jest natomiast to ze rzekomo zmalales o 2 cm , pytanie czy pomiary byly dobrze zrobione albo w tym okresie nie doszlo do zaburzenia postawy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
też zależy o której godzinie się mierzył, bo wieczorem średnio jest się2 cm niższym niż rano.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75
Mierzyłem się ok 10 rano. Co do wzrostu rodziców to mama-164 a tata - 171. jak mierzyłem się w domu to rano mam 174, a mój zasięg ramion 177-178, kiedyś mi się +/- zgadzało góra 1cm różnicy w zasięgu ramion a w wzroście, a teraz aż 4cm. Najbardziej niepokoi mnie to, że od 6kl podstawówki do średniej urosłem jedynie 6cm i mój wzrost w siatce centyli gwałtownie spadał. Co do wzrostu w podstawówce, możliwe, że miałem z 169, bo mierzyli nas po kilku godzinach chodzenia z plecakiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Skoro twoi rodzicie mają taki wzrost to czego ty oczekujesz? Na necie masz kalkulatory wzrostu, podajesz wiek, płeć, wzrost rodziców, swój wzrost i ci oblicza wzrost jaki będziesz miał w wieku 21 lat, moja mama ma 170, tata 183, a jednak mój brat ma 175 a ma 18 lat, ty i tak jesteś wysoki jak na swój wiek patrząc na rodziców :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75
No wiem, ale jedna moja siostra ma 166-167 a brat 178. W rodzinie praktycznie wszyscy kuzyni +180-200cm, jedynie kilku ma z 175-180, Dziadkowie jeden ok 175-180, a drugi +180, jedynie jedna babcia jest niska bo miała ok 160 i chyba to mnie pogrążyło, bo druga znów miała coś ok 170.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Ramiona masz takie długie, bo jeszcze rośniesz, często się pojawia taka pająkowata sylwetka-długie kończyny krótki tułów, sam taką mam teraz, oznacza to że jeszcze tułów musi urosnąć w stosunku do ramion
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75
Mam nadzieję, że masz racje. Jeszcze jeden mój problem jest taki, że mój nr buta to 38-39, który się nie zmienia od 6kl podstawówki. Wszyscy mężczyźni w rodzinie mają +41, jedynie ja taki niedorobiony jestem ;(.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to jest jakis wielki problem ? w dodatku jeszcze moze sie to zmienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Qurak, masz kompleks małej stopy? Ja mam gorzej, każdy z moich braci jest umięśniony itd, tylko ja taki chudo gruby wieszak XDD, ale już ćwiczę, a 174 cm to nie niski wzrost, a na pewno jeszcze urośniesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem pomoc w analizie wyników badań.

Następny temat

MR Stawu kolanowego proszę o intepretację wyniku.

WHEY premium