SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak wzrostu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Ja przed wakacjami miałem 173 cm wzrostu, a do szkoły wróciłem z 178 cm, teraz mam 180 cm wzrostu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bljetros099
Qurak, masz kompleks małej stopy? Ja mam gorzej, każdy z moich braci jest umięśniony itd, tylko ja taki chudo gruby wieszak


gorzej ? raczej lepiej , Ty masz na to wplyw i mozesz to zmienic on na wzrost nie ma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75
bljetros099
Qurak, masz kompleks małej stopy? Ja mam gorzej, każdy z moich braci jest umięśniony itd, tylko ja taki chudo gruby wieszak XDD, ale już ćwiczę, a 174 cm to nie niski wzrost, a na pewno jeszcze urośniesz


No trochę za małej, większość mężczyzn z mojej rodziny, ma duże dłonie i stopy i ważą w granicach 80-120kg, a ja ważę 85kg i mam takie małe kończyny, że z niektórymi kuzynami i wujkami, ciężko mi się przywitać bo dłoni nie mogę obstać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
BPLG, Ale jeszcze mam chyba szeroką miednicę, mam na niej trochę tłuszczu, więc mam nadzieję że to tylko mocno odstające boczki, ale miednica tak czy siak jest dość szeroka, a klatka wąska, a na to wpływu to już raczej nie mam, mam nadzieję że dojrzewanie naprawi jeszcze proporcje, teraz chudnę bo chcę zobaczyć czy to miednica czy tłuszcz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kolanem pomoc w analizie wyników badań.

Następny temat

MR Stawu kolanowego proszę o intepretację wyniku.

WHEY premium