SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak energii

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Witam, mam problem związany z brakiem energii i postanowiłem zwrócić się o pomoc tutaj. Pracuję fizycznie po 8-10 godzin dziennie, a bardzo zależy mi na treningu w siłowni, lecz brakuje mi energii po robocie... Co mogłoby dać mi zdrowy zastrzyk energii? Może jakaś dieta, cokolwiek, proszę o pomoc! Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
a co my wróżki jesteśmy? napisz ile masz lat, ile ważysz, mierzysz, mniej-więcej co jesz itp
tak nikt ci nie pomoże bo skąd mamy wiedzieć co ci dolega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Kofeina? Więcej tłuszczy w diecie? Albo namów kobietę aby dała Ci ultimatum, jak pójdziesz na trening to poruchasz, jak nie no to nie.:) Od razu energia się znajdzie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Pracując po 10h fizycznie, to nic dziwnego, że nie masz energii. Niestety przy takim trybie życia łatwo się przetrenować i ciężko znaleźć popularnego "powera" Trzeba by tu wyjątkowo zadbać o bilans, kaloryczność i równe pory posiłków, warzywa. Trening robiłbym bym dosyć krótki. Teraz jest okres świąteczny, to będziesz miał trochę wolnego. Zadbaj o prawidłowe żywienie, bo najczęściej tu jest problem. Z suplementów polecam witaminę D i żeń szeń.

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-12-22 21:29:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
j/w
dodam tylko, ze wszelkiego rodzaju stymulanty moga maskowac twoje zmeczenia, co doprowadzi jeszcze do pogorszenia sytuacji.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33170 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
dieta i jedzenie odpowiednie a energia sama przyjdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstepy !

Następny temat

Pytanie o łąkotke.

WHEY premium