SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak energii

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 461
Witam, ostatnio zacząłem zmagać się z brakiem energii na redukcji. Możecie polecic jakis dobry suplement, co by mnie nie zabił a dodał energii? ;P szukam czegos ekonomicznego i najlepiej bez kofeiny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie ma porównania nawet
masakra to jedne z największych gówien na rynku (mowa o przedtreningowkach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Może dostarczasz zamało weglowodanow do organizmu? Mało snu? Dużo rzeczy może sie na to przekladac.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
raczej nic takiego nie znajdziesz,
chyba, ze spalacz jakis? ale wiekszosc na kofei i 1.3

w pewnym etapie redukcji takie okres poprostu trzeba przezyc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Herbatka z korzenia pokrzywy i pieprzu. Jedyne, co mi do głowy przychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 461
przed treningiem jem sporo węgli na śniadanie, poza tym staram sie ograniczac, jako ze redukcja. śpię dużo, koło 9h w nocy i często drzemki po południu :P a moze jakies boostery typu saw, moze bardziej lajtowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może tak, kup olejek eteryczny z geranium, do kupienia za parenaście złotych w aptece i powąchaj trochę przed treningiem. Co do stacków to praktycznie wszystkie przedtreningówki mająkofę, no bo o to w przedtreningówkach chodzi, mają pobudzać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
no-xplode była wersja bez kofeiny kiedyś, nie wiem czy jeszcze ją sprzedają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 461
2x450g za 65zł no-explode to dobra cena? dzięki Aras :) opcję z olejkiem tez wyprobuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dobra cena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 461
dzięki raz jeszcze! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 461
hmm a może jednak postawic na tą kofeine i kupic 200g sawa? albo pucheSFD - SFD 100% Pure Power ? co najlepsze cena/jakosc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize Burn, czy Viper?

Następny temat

Stała suplementacja kreatyną oraz przedtreningówka

Wiecej