SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wory pod oczami oraz brak energii

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
Witam, od jakiegoś czasu chodzę przemęczony, znajomi jak mnie widzą mówią, że wygladam szaro na twarzy i wyglądam jakbym się nie wyspał z tym, że dziennie śpię 6-8godz, więc uważam to za dużo snu. Nie mam jakiegoś mega aktywnego trybu życia na siłownię nie chodzę systematycznie, więc ona raczej mnie nie wysysa. Obstawiam jakiś brak witamin i tu pytanie co najlepiej kupic? Widziałem sporo mixów witaminowych jak max vit itp, ale czy to się sprawdza? Czy jedna tab potrafi uzupełnić braki? Może lepiej kupić kilka konkretnych witamin gdzie w 1 tab będzie np same witaminy z grupy A w następnej B itd jak uważacie? Chciałbym się jeszcze dowiedzieć jakie witaminy poprawiają samą cerę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
Proszę o usuniece tego tematu ponieważ, wcześniej napisalen identyczny, ale wyskoczyl jakis blad przy dodawaniu, wiec zmienilem temat, ale widze ze poprzedni jednak sie dodal pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Najlepiej zrobić badania krwi i moczu które zleci ci lekarz rodzinny. Możesz też iść oddać krew badania zrobią ci gratis wyniki przyślą do domu. Badania te zobrazują czego tak naprawdę ci brakuje, lekarz zaleci ci witaminy lub jakieś suplementy. A jeśli chcesz na własną rękę to polecam: BODYMAX plus
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przemęczenie ogranizmu, oraz wory pod oczami

Następny temat

Pienisty mocz - wyniki moczu dobre

WHEY premium