SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzucenie palenia a brak energii do życia!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
Witam, mam problem. Rzuciałem palenie 23 marca czyli juz 16 dni temu i dokładnie od tego czasu brak mi energii do zycia wogole. Cale dnie bym tylko spal albo lezal. Rano ciezko zwlec sie z lozka tak, ze wstaje dopiero po 11tej!! Nie moge sie zmobilizowac do niczego. Jak wstane i sie umyje to zaraz bym sie kladal znowu i przewaznie sie klade. To wyglada takjak bym chcial przespac te dni bez palenia choc wlasciwie mnie nie ciagnie do papierosow (biore Tabex -kuracja na miesiac). Nie wiem jak bedzie po skonczeniu kuracji bo rok temu po jej zakonczeniu wrocilem do palenia ale moze w tym roku sie uda - bardzo bym chcial.
Kupilem sobie Body max żeń szeń i Body max plus i biore juz 3 dzien ale nic to nie daje na razie.

Co zrobic z tym brakiem energii i motywacji do czegokolwiek?? Moze ktos ma jakies pomysly jak wrocic do poprzedniej formy? Nie moge calych dni przelezec na lozku Bardzo prosze o porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
rusz dupsko:) innego sposobu jak zmobilizowanie sie nie ma. Do roboty idz. Zacznij od jakiejkolwiek aktywnosci ruchowej. Na takie samopoczucie tez napewno wplywa zmiana cisnienia ale musisz to przetrwac

Zmieniony przez - metakreta w dniu 2012-04-07 22:01:14
2

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6
No wlasnie nic nie jest w stanie mnie z domu wyciagnac na jakies spacery.... tak chodzic bez celu nie usmiecha mi sie. Juz probowalem tego mimo wszystko ze trzy razy i jakos nie pomoglo jak wyszedlem na jakas godzinke z domu bo cos musialem na miescie zalatwic. Sam spacer to troche trudne w moim przypadku bo ja musze miec cel zeby gdzies wyjsc samemu....
A nie ma jakiegos jeszcze sposobu na dodanie sobie energii??

Prace chcialbym miec ale teraz ciezko z praca mimo iz wyksztalcenie mam bogate...

Zmieniony przez - radocha w dniu 2012-04-07 22:06:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Mam takiego kolege wlasnie co jest w identycznej sytuacji i jade po nim jak po psie:) Tez chodzi i narzeka ze mu sie nic nie chce ze roboty nie ma, spi do 13, żre, znowu spi, siedzi na kompie znowu śpi żre i tak w kólko. Tez ponoc rzuca palenie od jakies 3 tygodni, ale roznica taka ze on mial tak zawsze.

Udaj sie do działu odzywianie, dowiedz sie jak powienes sie odzywiac zeby nabrac energi. Moze tu leży knif
No i naprade kolego rusz dupe i nie ma mocnych! Przełam sie:) nie ze obrazliwie podjezdzam do Ciebie ale innej opcji nie widze.

pozdrawiam
2

desiderata

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze pomóżcie :)

Następny temat

visaxinum i drozdze w tab na syfy

WHEY premium