SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec palenia :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Dokleje sie do tematu. Mam 23 lata 173 cm wzrostu, i waze jakies 62-3 kg. Pracuje od pon. do pt. w godzinach od 8 do 16-17. Czasem jest miesiac gdzie siedze 6 dni w pracy po 12 h. Posilek jaki mam to rano po przebudzeniu 2 kanapki z tym co znajde. Potem o 11 w pracy drugie sniadanie skladajace sie z 3 kanapek ( skladanych ) do 16 nie jem nic. Wracam do domu i jem obiad. Kolacje wcinam kolo godziny 19-20. ( kanapki ). Chodze spac w godzinach 23-2 wstaje o 7. palilem od 6 lat. Nie dawno doszedlem do wniosku ze mam kondycje hipopotama ;/ Przestalem palic. Teraz chcialbym sie wziasc jakos za podniesienie mnie na nogi. Nie wiem czy palaczom regeneruja sie w jakims stopniu pluca. Wiem natomiast ze kazdy bieg, wysilek ktory powoduje przyspieszony oddech ( oddycham wtedy nosem wciagajac powietrze a ustami wypuszczam, w ten sposob nie chce doprowadzic do zapalenia gardla) Ale przy takim przyspieszonym oddechu i takim sposobe oddychania lapie mnie najczesciej zapalenie sluzowki nosa, czyli poprostu cholerny katar po ktorym sa potem powiklania. ( grypa angina itd. ) Przebiegniecie 50 m jest trodem? , mi to nie sprawia trudnosci. Ja mam problemy dopiero przy okolo 1 kilometrze truchtu. ( palenie w klatce piersiowej, piekace gardlo, nozdza ). Jesli chodzi o wytrzymalosc, zauwazylem ze chociaz nie jestem duzy szybko wracam do sil. Np. Wykonuje prace w ktorej trzeba cos tam przenosic. zmecze sie tak ze juz nie mam sily, posiedze z 30 min i moge dalej. Panowie mozecie powiedizec o co chodzi z tym moim zmeczeniem ? Bo potrzebuje duzo mniej czasu na odpoczynek i nabranie sil niz inni ludzie ktorych znam. I prosilbym o napisanie jakie cwiczenia lub co moglbym zaczac robic zeby poprawic troszke wydolnosc pluc tak abym mogl np, zaczac biegac bez uczucia ze ktos mi podpala Wnetrzności... Ogolnie mowiac chce dosc do takiego poziomu zeby nie lapalo mnie byle przeziebienie w zyciu codziennym.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2954
Napisz coś więcej o sobie... Jak się odżywiasz jaki tryb życia prowadzisz?? Jeśli często chorujesz kup jakieś witaminy to Cie wzmocni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
praca fizyczna czy bardziej umysłowa?

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Praca hmmm, fizyczno umyslowa, raczej fizyczna bo wiekszosc godzin pracy jestem na nogach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Powodzenia.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Powodzenia.

Mozesz kolego bardziej jaśniej napisac o co Ci chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uraz nadgarstka

Następny temat

Trzy dokuczające kontuzje. Proszę o pomoc.

WHEY premium