SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak czasu na 6 posiłków, jaka alternatywa?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664
ta sie nie dziwie ze nie wiesz co odpisać;> ale powidzmy ze widziałem pare Twoich postów i tak mi sie jakoś nasuneło;> tak oft. powodzenia w starcie z siłką:> początki są cięzki ale byawają najlepszym okresem w całem "histori" budowy swojej sylwetki:P przynajmiej dla mie:P hihi nie ma to jak rekord co 2 dni:P itp.:D i zasadnicze pytanie.. "hymm coś mi już urosło nie...? buahuahauh nie no nie całkiem":D:D

..::Małe Ciało:Wielki DUCH::..
..cele ubiegłegoroku: łapą>cel 38 cm. klatka> 100kg wycisk[osiągniety]/obecnie 106-110 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Trewor-ek mam nadzieje, że sie nie spadłes z krzesełka czytając moje posty? ja tez jestem tu nowy ale szybko sie ucze więc zrozum, jam ambrata blixniaka zawsze ważymy po tyle samo itp. a jak teraz po ćwiczeniach wyszło mi, że mam biceps o 2cm wiekszy od niego Aż miłoooooooooooooooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664
spadac nie spadam bo mam "fotel" [rzy kompie ze tak powiem, no ale;) kazdy kiedys jest nowicujesz;) ja tez;) ciagle;) no nic pozdro blizniaka;) hym a blizniak..hym.. to chyba o niczym nie swiadczy;) jestme swiezo po gentyce z biologi troszke tego bylo ze niestety itak jestescie 99% rozni;) no chyba ze mentalnosc stawia wam na tyle poprzeczke ze rywalizacja bierze gorą;]

..::Małe Ciało:Wielki DUCH::..
..cele ubiegłegoroku: łapą>cel 38 cm. klatka> 100kg wycisk[osiągniety]/obecnie 106-110 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
No wiesz różnica jest i to bardzo duża on jest bardzo głupi a ja bardzo mądry
Z wygladu prawie tacy sami, wzrostem zawsze o 1 cm była różnica raz on raz ja, wagą też a raz na W-F jak były biegi na 60 metrów to mielismy raz czas codo setnej sekundy
Ciekawe prawda
PS.Nie pozdrowie brata bo się podnieci:-/ ale ja was pozdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"Nie pozdrowie brata bo się podnieci"


http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Co w tym dziwnego to jest idiota według mnie a z reszt a nawet go nie zna, coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3332
Dzieki za wszystkie porady które coś wniosły do tematu, nagradzam SOG-ami:) BTW offtopic kompletnie niepotrzebny...

Train Hard Go PRO
-|||------|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1129 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5742
Looz mam nadzieje że solidnie nagradzasz i tych co zasłużyli pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o cwiczenia

Następny temat

dieta owocowa

WHEY premium