SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Borussia Dortmund

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Bloonder
a był ktoś może w kinie na LM? polecacie ?
Balboa5
Cris, z tym że ja zdazylem przed meczem, wiec nadal nie kumam co to ma do jakosci


kto wie, może ci co wykupią wcześniej mają lepiej? albo komp i ekran niektórzy mają gorszy



Ja komp mam w sumie niezly chyba ,ale ekspertem od informatyki nie jestem

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
następnym razem weź o 16 dla odmiany jak ja i napisz jakie wrażenia
ja tam wole nie ryzykować z opóźnieniem

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Nie wiem czy drugi raz poswiece dwa browary

W sumie drugi raz korzystalem ze streamu na onecie, pierwszy byl mecz Real-ManU i z tego co se przypominam byla lepsza jakosc a tez na chwile przed meczem wyslalem esa

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2013-04-30 23:20:26

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
jakosc zalezy pewnie od liczby ogladajacych
a zeby byc pewnym ze sie kupi lepiej zalozyc konto na onecie i kupic przelewem

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Mario (judasz) Goetze nie zagra w finale. Powód - "kontuzja". Dobra dobra

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
i dobrze bo by sie bal grac na niekorzysc dla Bayernu

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Kucharski: Lewandowski trafi do Bayernu

Menedżer Roberta Lewandowskiego Cezary Kucharski potwierdził na antenie TVN24, że Robert Lewandowski przejdzie do Bayernu Monachium.

Były piłkarz Legii Warszawa, a obecnie poseł Platformy Obywatelskiej, powiedział, że oficjalna decyzja zostanie podana w najbliższych tygodniach. Pozostaje jedynie kwestia podpisania umów. - Nie ma już sensu udawać, że Lewandowski nie zagra w Bayernie. Nie idzie tam z powodu większych zarobków, jest ciekawy innych ludzi, innego trenera, innej motywacji – powiedział Kucharski.

- Będziemy nad tym pracować, czekamy na sygnał od klubu. Robert uczestniczy w negocjacjach, wszystko konsultujemy, to przecież jego życie. Główna, "zła" robota jest oczywiście na barkach agenta. Rozmowy są trudne, ale z każdą bramką Roberta było mi łatwiej. Ja o jego wielkości byłem przekonany od dawna, trzeba było do jego umiejętności przekonać kontrahentów - zakończył menedżer.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Lewy do Bayernu? Znakomity ruch polskiego napastnika! Oby BVB go puściła!



W poniedziałkowy poranek Cezary Kucharski zdradził na antenie TVN24 prawdę tak oczywistą, jak przereklamowanie brazylijskiej gwiazdeczki, Neymara. - Lewy może przejść do Bayernu! - oznajmił agent, po czym Internet oszalał.



O tym, że Lewandowski ma poważną ofertę z Bayernu i jego ewentualna przeprowadzka jest możliwa tylko do Monachium, wiadomo było od dawna. Jasne, nieoficjalnie, ale jeśli dudniły o tym wszystkie media na świcie, to chyba jednak coś w tym musiało być. Skąd więc tak potężne podekscytowanie po przekazie Kucharskiego - nie mam pojęcia. Informacja menedżera nie zmienia zupełnie nic.

Przede wszystkim wciąż nie wiadomo w stu procentach, jak zachowa się kierownictwo Borussii, do którego przecież należy ostatnie słowo w przypadku transakcji. Nie wiadomo, jaki wynik przyniosły konkretne obliczenia, co będzie się BVB bardziej opłacać: zostawienie Lewego na kolejny rok i liczenie na to, że Polak swoimi golami zarobi kolejne miliony w europejskich pucharach, co zrekompensuje jego późniejsze odejście za frytki do innego klubu, czy może sprzedaż piłkarza w letnim okienku transferowym, pewny zarobek i zakontraktowanie nowego piłkarza na jego miejsce. Zarówno jedno rozwiązanie, jak i drugie niesie ze sobą wielkie ryzyko. Po pierwsze bowiem nie ma pewności, że nowy nabytek się sprawdzi. Po drugie - nie ma pewności, że Borussia nie odpadnie z Ligi Mistrzów po sześciu meczach w grupie. Ogólnie jednak wydaje się, że logiczniejsze będzie puszczenie Lewandowskiego za 30 baniek do Bayernu i ściągnięcie piłkarza pokroju Edina Dżeko. Dlatego uważamy, że do transferu dojdzie jeszcze w czerwcu.

Czy Lewandowski zrobi dobrze, jeśli odejdzie już teraz do Bayernu? Czy przeprowadzka do klubu, który kilka dni wcześniej zdobył Puchar Europy i ograł cię w wielkim finale jest dobrym posunięciem? Dla Lewandowskiego nie ma lepszego momentu na przejście do zespołu z Monachium!

Przypomnijmy, że wraz z Lewym do klubu przyjdzie nowy szkoleniowiec, Pep Guardiola. I choćby Hiszpan obejmował perpetuum mobile, to i tak będzie chciał odcisnąć na zespole swoje piętno. To trenerska indywidualność, której nie obchodzi pielęgnowanie starego układu, choćby nawet był idealny. On będzie chciał jeszcze coś ulepszyć. Dla Lewego to doskonała wieść, bo wraz z przyjściem nowego trenera do klubu wszyscy piłkarze będą mieli czystą kartę, każdy będzie zapisywał ją od początku, od pierwszych treningów i zgrupowania w Hiszpanii. Nie jest więc powiedziane, że Lewy po zmianie barw klubowych od razu nie dostanie miejsca w pierwszym składzie. To jak najbardziej możliwe, nawet mimo tego, że chwilę wcześniej Mandżukić strzelił gola w finale Ligi Mistrzów!

W wielu komentarzach podkreślacie, że ze strony Polaka to bardzo zły ruch, bo w Bayernie będzie miał ogromną konkurencję. Owszem, będzie ją miał, jak zresztą w każdym klubie z europejskiego topu. Po pierwsze jednak ze swoimi umiejętnościami i możliwościami nie ma się jednak czego wstydzić w zestawieniu z Mario Mandżukiciem i Mario Gomezem, a po drugie, wcale nie ma pewności, że Gomez w zespole zostanie. Jeśli transfer Lewego zostanie dopięty, dla Gomeza będzie to jasny sygnał, że konieczne jest podjęcie odważnej decyzji: albo o pozostaniu w klubie, przez co być może skazałby się na przesiadywanie na ławie, albo o odejściu. Wydaje się, że dla Gomeza, który jest ulubionym piłkarzem Joachima Loewa, odejście byłoby wersją bezpieczniejszą w obliczu zbliżających się mistrzostw świata w Brazylii... W kadrze Bayernu zostaliby wówczas Lewy, Mandżukić oraz Pizarro (bardzo chce przedłużyć umowę). Polak byłby w takim gronie bez szans na regularną grę? Nie osłabiajcie mnie...

A jeśli ktoś powie, że były piłkarz Lecha połakomi się na kasę, to zdradzi swoją niewiedzę i wystawi się na błyskawiczny strzał. Przecież on podobne pieniądze dostałby w przypadku przedłużenia umowy w Dortmundzie! Tu chodzi jednak o coś zupełnie innego. Pep Guardiola to jedyny trener w historii, który potrafił utrzymać mistrzowską, najwyższą dyspozycję w jednej drużynie przez dobrych kilka sezonów. Jeśli to samo uda mu się w Monachium, Lewandowski będzie miał szansę na stałe zapisać się w historii światowej piłki. I stać się filarem najlepszej drużyny piłkarskiej świata, rzecz jasna!

Kto na jego miejscu nie zdecydowałby się na przejście do Bayernu? Ktoś zakochany do szaleństwa w aktualnym pracodawcy albo czujący lęk. Lewy nie należy ani do jednej, ani drugiej grupy.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
http://www.empik.com/robert-lewandowski-pogromca-realu-zawiola-wojciech,p1075519736,ksiazka-p

Zastanawiam się czy warto kupić tak przedwcześnie napisaną biografię.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Aubameyang przybył do Dortmundu.Natomiast Pizzaro przedłużył umowe na kolejny rok z Bayernem.Więc chyba Lewy zostanie do końca kontraktu i wcale się nie zdziwię jak świetny Gabończyk usadzi go na ławie.No chyba ze na prawą go dadzą w takim razie Kuba bileciarz poleci

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

El Nayim vs Arsenal-Finał Pucharu Zdobywców pucharów 1995-Super bramka

Następny temat

Czy mam szansę??

WHEY premium