SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Borussia Dortmund

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075


W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Od wielu miesięcy Łukasz Piszczek gra z kontuzją biodra, która uniemożliwia mu grę na poziomie, do którego wszystkich przyzwyczaił w poprzednich sezonach. Decyzja o operacji wciąż jest jednak odkładana. Wiadomo jedynie, że prawy defensor z Polski podda się jej po odpadnięciu Borussii Dortmund z Ligi Mistrzów - czytamy w "Gazecie Wyborczej".


Jeśli BVB przegra dwumecz o ćwierćfinał z Szachtarem, po rewanżu Łukasz Piszczek zostanie poddany operacji. Oznacza to kilkutygodniową przerwę w treningach, a w konsekwencji absencję nie tylko w Bundeslidze, ale i w meczach reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw świata. Biało-Czerwoni podejmują bowiem Ukrainę już 22 marca, a San Marino cztery dni później.

- Coś zrobić trzeba, bo to nie jest ten sam Piszczek, co wcześniej. Inna sprawa, że Borussia płaci za swoje skąpstwo. Praktycznie wszyscy piłkarze z pierwszego składu są przemęczeni albo kontuzjowani. Płacimy za to, że nie ma zmienników i szerokiej kadry - mówi dziennikarz zajmujący się Borussią.



to są kjurwa jakieś żarty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649

No niestety ale w każdym klubie są kibice normalni i pop******eni

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Są pikniki i fanatycy

A z tymi nogami to mu Polak wysłał

Zmieniony przez - Luk_aszz w dniu 2013-02-16 15:54:49

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Kara w sprawie Lewandowskiego podtrzymana



Niemiecka federacja piłkarska podjęła decyzję w sprawie Roberta Lewandowskiego. Polski napastnik będzie musiał odbyć całą karę. To oznacza, że zawodnika Borussii Dortmund nie zobaczymy jeszcze w dwóch spotkaniach ligowych.


Podczas meczu z Hamburger SV Lewandowski obejrzał czerwoną kartkę. Miało to miejsce w 30. minucie. Po zejściu Polaka jego zespół nie radził sobie dobrze i ostatecznie przegrał aż 1:4.
Władze ligi podjęły decyzję o zawieszeniu Polaka na trzy mecze. W jednym Lewandowski już nie zagrał. Borussia w ostatniej kolejce wygrała 3:0 z Eintrachtem Frankfurt.

Oczywiście władze mistrzów Niemiec odwołały się od kary. Jednak dzisiaj zapadła decyzja, że Lewandowski nie zagra jeszcze w dwóch meczach. Oznacza to, że najlepszego strzelca Borussii nie zobaczymy w meczach z Borussią Moenchengladbach oraz Hannoverem 96.

----------------------
No niestety odwołanie nic nie dało i zmniejszyło to szaansę na tytuł króla strzelców w Bundeslidze.


----------------------------
Ciekawostka : 26. 02 Lewy pojawi się u Wojewódzkiego

Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-02-19 22:36:43

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
o zobaczymy co u Kuby powie o kontaktach z Piszczkiem i Kubą,
bo pewnie będzie takie pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
BVB nadal walczy. Kolejne odwołanie ws. Lewandowskiego





Borussia Dortmund nie zamierza odpuszczać. Mistrzowie Niemiec złożyli kolejne odwołanie w sprawie Roberta Lewandowskiego.



Borussia walczy o swojego snajpera, choć szanse na powodzenie ma niewielkie

Najświeższe doniesienia z Bundesligi na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

Przypomnijmy, że polski napastnik został zdyskwalifikowany za czerwoną kartkę w ostatnim meczu ligowym z Hamburgerem SV, kiedy to kopnął on Pera Ciljana Skjelbreda, a następnie wdał się w przepychankę z Rafaelem van der Vaartem.

We wtorek Komisja Dyscyplinarna Niemieckiego Związku Piłkarskiego (DFB) rozpatrzyła pierwsze odwołanie Borussii i podtrzymała karę trzech spotkań zawieszenia dla Lewandowskiego. W Dortmundzie nie chcą się jednak z tym pogodzić, stąd kolejna apelacja.

Komisja zbierze się po raz kolejny już 1 marca, jednak tym razem za swój występek będzie się tłumaczył sam zawodnik.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Oficjalnie: Lewandowski nie przedłuży umowy z BVB!



To już przesądzone. Robert Lewandowski na pewno nie przedłuży swojego kontraktu z Borussią Dortmund. O decyzji Polaka poinformował Michael Zorc, dyrektor sportowy mistrzów Niemiec.


Czas Lewandowskiego w Dortmundzie nieubłaganie dobiega końca


Podczas jednego z wywiadów Zorc powiedział: - Robert Lewandowski nie przedłuży swojego kontraktu z Borussią. Z klubu odejdzie już latem albo po zakończeniu przyszłego sezonu.

Przypomnijmy, że umowa "Lewego" z BVB obowiązuje do końca czerwca 2014 roku.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Byle by nie pchał się na siłę do Anglii bo imo czeka go ława.Co do Bayernu trochę dziwne że już Pep zrobił by transfer...
Ktoś oglądał tego Wojewódzkiego?,warto załączać czy lipa była taka jak z bileciarzem?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
ja oglądałem .
całkiem fajny odcinek, ale rewelacji nie było.


dodam link: http://kuba.tvn.pl/odcinki-online/robert-lewandowski-i-paulina-krupinska,18205,0.html]

Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-02-28 18:09:43

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

El Nayim vs Arsenal-Finał Pucharu Zdobywców pucharów 1995-Super bramka

Następny temat

Czy mam szansę??

WHEY premium