SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Borussia Dortmund

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
2-0 z Bayernem, Kuba z Piszczkiem grali cały mecz, Lewandowski wszedł na ostatni kwadrans, godna zauważenia bramka z wolnego Sahina

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
pięknie przymierzył

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
no ładna bramka Sahina

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 358
http://stadiony-swiata.pl/2010/10/borussia-pokonala-bayern/ w końcu polacy coś znaczą w zachodnim klubie, jak swego czasu wałdoch i hajto w schalke

Oglądaj skróty meczów http://stadiony-swiata.pl/ kibicuj swojej drużynie w europejskich pucharach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
I jest 8 zwycięstwo BVB w Bundeslidze z rzędu

Tym razem zdobyta twierdza Koeln Błaszczykowski dopchnął piłkę do bramki na 1:0, na 1:1 wyrównał pięknym strzałem Podolski, ale decydujące słowo należało do Dortmundu i w ostatniej minucie gola zdobył Sahin

Kuba i Piszczek grali cały mecz, Lewandowski wszedł na ostatni kwadrans, miał udział przy zwycięskim golu

Zmieniony przez - wikt w dniu 2010-10-15 22:34:37

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8155
Mecz jakos nie porywal, po pierwszym golu lekka wyyebka ze strony Borussi, ale zainkasowalismy 3pkt i to sie liczy, lecz mam nadzieje, ze chlopaki w nastepnych meczach pokaza sie z lepszej strony

Prowokacja Sahina po czym riposta Poldiego "drei ...null" mnie rozbawila , kto ogladal ten wie o co chodzi

No i moje kochane BVB wskoczylo na pierwsze miejsce w tabeli, pieeeknie!

HEJA BVB!!

Zmieniony przez - Borussiak w dniu 2010-10-15 23:52:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1410 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7793
No i moje kochane BVB wskoczylo na pierwsze miejsce w tabeli, pieeeknie!

Może tam zostać do końca sezonu

Sytuacja jest napięta jak baranie jaja.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Weidenfeller też swoje dołożył, za co dostał żółtą kartkę W ogóle to myślę, że sędzia Sahina oszczędził bo powinien dostać drugą żółć i w efekcie czerwień za ten prześlizg koło Podolskiego

Ciekawe co dziś Bayern pokaże i Moguncja

Zmieniony przez - wikt w dniu 2010-10-16 10:45:56

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
czytałem ze ktos obrzucił kamieniami autokar Dortmundu po wygranje z Koln

Zmieniony przez - -Baca- w dniu 2010-10-16 11:24:07

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
na Eurosporcie.pl pisali, że to przed meczem było

Zmieniony przez - wikt w dniu 2010-10-16 13:49:23

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

El Nayim vs Arsenal-Finał Pucharu Zdobywców pucharów 1995-Super bramka

Następny temat

Czy mam szansę??

WHEY premium