SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Borussia Dortmund

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Bramka Lewandowskiego w dzisiejszym meczu przeciw beniaminkowi z Berlina pozostali Polacy też grali, ale niestety mecz wygrała Hertha 2:1

Niczym nie przypominała drużyna BVB tej z poprzedniego roku, dużo błędów, niestety nie wystrzegał się ich też Piszczek nie popisał się też Kuba, który został zmieniony w 2 połowie

być może taka słaba postawa Dortmundu spowodowana była brakiem Geotze zawieszonego na 2 mecze z powodu czerwonej kartki

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Na razie mocno pod górkę w tym sezonie, a dopiero teraz dojdzie LM i będzie jeszcze trudniej.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Jutro mecz z Arsenalem Jedyne pocieszenie dla BVB jest fakt, że zagra Goze niestety chyba kosztem Błaszczykowskiego

ed.

Dortmund ratuje remis po wspaniałym golu Perisicia Trzeba przyznać, że lepiej już ta gra wyglądała, chociaż bramka stracona po błędzie Kehla Lewandowski i Piszczek grali cały mecz, Kuba wszedł w 2 połowie

Zmieniony przez - wikt w dniu 2011-09-13 22:39:43

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ale jak Dortmund wsiadł na Arsenal w drugiej połowie...ostatni raz tak zdominowany Arsenal widziałem z Barceloną. Mogą mówić o szczęściu kanonierzy że mają ten punkt.

Dobrze ze BVB zagrało taki mecz bo po tej wtopie z Herthą zaczyna łem się nieco o nich martwić,a tak można myśleć w kategoriach właśnie wtopy.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Przykro to mówić, ale brakuje tej drużynie rasowego żądła. Lewandowski imo nie spełnia pokładanych w nim nadziei Wczoraj w drugiej połowie był praktycznie niewidoczny, no może poza końcówką w której mógł zapewnić 3 pkt Dortmundowi

Śmiem twierdzić, że gdy wróci Barios to drużyna BVB zacznie strzelać więcej bramek Paragwajczyk umie znaleźć się w Polu karnym jak mało kto

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jak często lubię sobie obejrzeć BVB za ich efektowną grę(poza tym to jeden z moich ulubionych klubów) tak ilekroć ich oglądam to jakoś nie mogę trafić na mecz w którym by Lewandowski gola ustrzelił

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Przykro to mówić, ale brakuje tej drużynie rasowego żądła.

Też tak myślę. Lewandowski lubi się cofać i pomagać w tworzeniu akcji.
Na plus oczywiście publika, oprawa robiła mega wrażenie. Niech sobie pikniki z Londynu popatrzą jak się jeszcze w Europie kibicuje.



Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2011-09-14 11:36:18

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Też myślę że byłoby więcej pożytku z Roberta gdyby mógł grać za plecami wysuniętego napastnika. Zwłaszcza że Kagawa po kontuzji nie może jakoś odzyskać dawnej skuteczności.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
No i przegrana z Hannoverem po bramkach straconych w ostatnich minutach Polacy z BVB grali od początku najlepiej wg mnie spisał się Piszczek, który uchronił drużynę przed stratą gola wybijając piłkę zmierzającą do pustej bramki Lewandowski zszedł w drugiej połowie po słabej grze Kuba też nic wielkiego nie pokazał

brakuje tej dużynie Bariosa Lewy nie potrafi go zastąpić

godny odnotowania debiut Sobiecha, który skończył się czerwoną kartką

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Włączyłem transmisję na końcowe kilka minut i widziałem dramat Borussii i Sobiecha. Coś złego się dzieje z Dortmundem w tym sezonie. A Artur jak nie zmieni przyzyczajeń z polskiej ligi to niewiele meczów zdoła dokończyć.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

El Nayim vs Arsenal-Finał Pucharu Zdobywców pucharów 1995-Super bramka

Następny temat

Czy mam szansę??

WHEY premium