SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Borussia Dortmund

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Tak na tych rękach stanął, że niewiele brakowało do złamania, a ten dowcip skończyłby się dla Lewego, tym ,że miałby prze*ebane, a tak udało mu się stać gwiazdą yt

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
no miałby nieciekawie jakby Reus'owi przytrafila sie jakas kontuzja z tego zartu

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Muszę przyznać, że to podstawianie siebie, albo zwyczajne przewracanie kogoś to częsty dowcip w piłce nożnej ( oczywiście w czasie meczu i pomiędzy dobrymi kumplami) jak na razie żadna z takich sytuacji nie zakończyła się niemiło. Np. Balotelli pamiętam po zdobyciu majstra Anglii z City zrobił dowcip Dzeko w ten sposób-

.
Na treningu Realu Madryt na identyczny dowcip co Lewy zdecydował się Kaka-

ofiarą był Pepe.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
ale my tylko gdybamy

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ja bym bał się Pepe zrobic coś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Bramkowym remis z Norymbergą po średnim meczu i golu Kuby, który znów zanotował dobry występ. Pozostali nasi reprezentanci jak i cały zespół BVB nie zachwycili Trzeba obiektywnie powiedzieć, że to drużyna Heckinga miała lepsze sytuacje do rozstrzygnięcia meczu na własną korzyść Chociażby strzał Maka w słupek

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Działo się wczoraj we Frankfurcie Bramka i asysta Piszczka i po pierwszej połowie Dortmund prowadził 0:2. Później szalone 2 minuty i mieliśmy remis. Mijają 3 minuty i Goetze, który wszedł na drugie 45 minut daje prowadzenie BVB. Ostateczny cios zadaje jednak drużyna beniaminka i spotkanie kończy się rezultatem 3:3.

Co do występu Polaków to niezły mecz Piszczka w ofensywie, trochę gorzej w grze obronnej Kuba widoczny w pierwszej części w drugiej trochę schowany. Występ Lewandowskiego należy uznać za słaby

Ogólnie mecz bardzo dobry, toczony w szybkim tempie no i okraszony sześcioma golami Więcej takich meczów w Bundeslidze

Zmieniony przez - wikt w dniu 2012-09-26 09:29:59

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Mecz świetny do oglądania, ale życząc dobrze Borussii musi niepokoić słaba ostatnio gra obrony. Sześć goli straconych w dwóch meczach to się wcześniej nie zdarzało.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Piszczek nieźle, Lewandowski niestety fatalnie. Widać, że zwyżkę formy ma Piszczu, a zniżkę "Lewy(Czarny)"

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Bayern odjeżdża w tabeli, coś czuję, że Dortmund będzie miał w tym sezonie kvrewsko ciężko by zdobyć majstra...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

El Nayim vs Arsenal-Finał Pucharu Zdobywców pucharów 1995-Super bramka

Następny temat

Czy mam szansę??

WHEY premium