SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Borussia Dortmund

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 55512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Plotka.

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
"Sport Bild" nie ma wątpliwości - Robert Lewandowski nie przedłuży kontraktu z Borussią Dortmund. - Wszystko wygraliśmy w tym sezonie co było do wygrania. Zastanawiałem się więc: co mogę w Dortmundzie jeszcze osiągnąć? - pyta na łamach gazety polski napastnik.


Tygodnik sugeruje, że Borussia może zacząć rozglądać się za nowym napastnikiem, bo przyszłość Lewandowskiego jest sprawą otwartą. Piłkarz nie może narzekać na brak ofert i być może w wyniku fiaska rozmów kontraktowych klub będzie zmuszony go sprzedać. Mistrz Niemiec musiałby szybko znaleźć jego ewentualnego następcę, zwłaszcza że do Chin odszedł Lucas Barrios.

Redaktorzy wyliczają, jakich napastników będzie w przyszłym sezonie mieć w składzie Borussia, jeśli nikt inny nie zostanie sprowadzony. Trzej piłkarze linii ataku na kolejne rozgrywki to Daniel Ginczek, Marco
Stiepermann i Dimityr Rangełow, którzy wracają z wypożyczeń. Ponadto, na tej pozycji może występować pozyskany z Borussii Moenchengladbach Marco Reus.


mam nadzieje ze Robcio zostanie w BVB
jeszcze LM do zdobycia została hehhee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Ja tez licze na to że tam zostanie na silniejszy klub może mieć ciężko wgl to jego 1sezon taki mocny ..

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Oby nie podzielił losu Smolarka.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Otóż to .. niech jest w BvB a nie tam glośne kluby next sezon niech ma taki dobry i wtedy może iść ..

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Ebi przez 3 lata w BVB strzelil 25 bramek

Imo Robert w tym momencie jest lepszy niż Smolarek w 2005-2007
ale powinien zostać,młody jescze jest róznie może byc na wyspach albo gdzieś tam

ale z drugiej strony jakby przeszedł i był jeszcze lepszym zawodnikiem to tezz by było miło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Tylko że Smolarek w ostatnim roku gry w BVB był w formie i naprawdę był ważny dla drużyny, ale zachciało mu się podbijać Hiszpanię i wiadomo jak to się skończyło. Oby Robert nie ruszył podbijać np. Wysp i żeby nie podzielił losu Kuszczaka w MU.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Juz pisałem o losie Kuszczaka w MU w odpowiednim temacie i też myśle że Lewy by tam tak skonczył ..

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
No dokładnie. Liga niemiecka dla Polaków jest idealna. Nie warto za szybko podbijać innych lig

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
W Niemczech powoli zaczynają sezon. W dzisiejszym meczu o Superpuchar, w którym BVB zmierzy się z Bayernem od pierwszych minut zobaczymy trzech Polaków

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

El Nayim vs Arsenal-Finał Pucharu Zdobywców pucharów 1995-Super bramka

Następny temat

Czy mam szansę??

WHEY premium