SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Booster testosteronu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 112 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1882
Witam, mam 19 lat wzrost 178cm ważę 77kg, bf ok 10%. Mam pytanie odnośnie boosterów kupiłem sobie odżywkę tri anabol głównie ze względu składu kreatyn itp ale jest też tam booster nigdy wcześniej nie myślałem żeby brać jakiegoś boostera ale jak juz jest to może bym sie skusił. Chciałbym się dowiedzieć czy po skończeniu boostera mój teść będzie mniejszy i mniej wydajny ? bo kiedyś słyszałem o czymś takim. Ogólnie jeszcze dobrze rosnę i nie czuję potrzeby boostowania. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699980
to zależy jaki jest wydajny na tą chwilę
mój teść jest mało wydajny i dlatego nie utrzymuje z nim kontaktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 112 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1882
hehe, głównie chodzi o to czy można jeść i nic to nie zmieni czy nie ?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Teściu nie ćwiczył to skurczył się na stare lata A tak na poważnie to w tym wieku nie odczujesz działania boosterów. Stary dziadek któremu nie pyka fajka może poczuje coś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 112 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1882
Czyli booster może mi tylko pomóc ? po skończeniu brania spadnie do tego co było przed i nie będzie z niczym problemu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
nic sie nie bedzie dzialo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 112 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1882
a wiecie może w jakich najlepszy porach brać kapsy?:P bo myślałem żeby na noc jeść ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no na noc najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11986
Test Freak bierze sie przed spaniem 4 kapsulki to mysle, ze to podobnie i popic z 300ml wody ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu 300ml wody? nawet 126ml wody mozesz popić a nawet i litrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
woda wodą ale lepiej pić

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze

Następny temat

Jak dawkowac i o jakich porach :)?????????

WHEY premium