SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol brzucha

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
normalnie leki, ale czół jakby miał zlamane zebro, z lewej strony jak pamietam mu sie to objawialo a to tez silny chlop i jak mówi ze boli to juz musiało boleć.
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Jutro / pojutrze będę wiedział. Dziękuję za info

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Byłem w szpitalu , zrobili usg,morfologie, dali kropolowke z czymś przeciwbólowym i wysłali do domu,bo niby wszystko okej.

Czy mogę w takim razie bic normalnie enan/deka?

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35131 Napisanych postów 89983 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941434
Na twoim miejscu udał bym się jeszcze do lekarza niech potwierdzi że jest wszystko ok... osobiście coś mi sie w to wierzyć nie chce bo objawy były dość nieciekawe...
Co do saa deke bym odstawił i wskoczył na mostek z testa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
No wlasnie też mi się nie chce w to wierzyć trochę no ale cóż. Myślę nad zjechaniem do Polski W ciągu dalszych badań
1

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Póki nie ogarniesz zdrowia nie tykaj chemii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
W piątek zjeżdżam do Polski, czy iść pierw do rodzinnego czy szpital? Ból znów się nasila

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szpital. Ew prywatna opieka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35131 Napisanych postów 89983 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941434
Wal od razu do szpitala...od rodzinnego dostaniesz co najwyżej skierowanie do jakiegoś specjalisty bądź badania , będzie to zbyt długo wszystko trwało...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-05-01 17:04:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Ok bede na bieżąco informował

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej po propku i masteronie

Następny temat

Pierwszy cykl. Czy w moim przypadku warto ?

forma lato