SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bol brzucha

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
po tym super skierowaniu dwa tygodnie jak ci sie uda dopchac do tego specjalisty z nfz, ja chodze prywatnie, 2-4 dni oczekiwania i zalatwione od reki od razu wszystko mówią co i jak, prywatne wizyty np u mnie w regionie od 90 złoty np za ortpede i pytasz oco chcesz ,badania robi od reki i zalecenia z receptami tez, i zwolnienie od razu wypisuje na tyle ile trzeba a nie 3-6 dni jak niekturzy, wpierw rodzinny od reki by moze on orzekl co moze byc a jak srpawdzisz jak dlugo sie czeka na specjaliste to sam zadecydujesz
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Jeżeli skieruja mnie gdzieś ze szpitala to pójdę oczywiście. Dostałem również pilne do neurologa dwa tygodnie temu ponieważ wykryli dyskopatie l5/s1 i chyba też się przebadam już cały. Może ból idzie od pleców,w co wątpię bo dziś biegunka była z 20razy...

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Byłem na pogotowiu... Nie chcieli zrobić usg ani morfologii... Dali strzała z nospy I to wszystko. Bo skoro Niemcy nic nie wykryli to oni nie będą szukać na siłę. W poniedziałek jadę jeszcze do rodzinnego

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35041 Napisanych postów 89937 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940856
Nie potrzebnie wspominałaś o tych że byłeś u lekarza w Niemczech ale to i tak nie zmienia faktu że powinni powtórzyć badania i potwierdzić diagnozę niestety taka jest już nasza polska służba zdrowia...może spróbuj jechać do szpitala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
W szpitalu nie przyjmą bez skierowania od tego lekarza z pogotowia,moje miasto takie piękne. Zarzuciła też tekstem że po co do nich przychodzę z byle czym... patologia

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35041 Napisanych postów 89937 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940856
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Napisze w poniedziałek, zaczynam rzygać po tej j**ane* nospie

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699722
To co się dzieje w naszej służbie zdrowia to poprostu jakaś kpina . Sam przebywałem teraz w szpitalu i ręce opadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja p******e. Porażka. Wez już poświęć kasę i przebadają się u kogoś ogarniętego prywatnie.Bo widząc jak funkcjonuje państwowa opieka zdrowotna to nawet nie ma sensu z takiej opieki korzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Dramat co się dzieje w tym PISkraju
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej po propku i masteronie

Następny temat

Pierwszy cykl. Czy w moim przypadku warto ?

WHEY premium